DLHS::.

Click here to view list for the Second Supplementary Exam

The list below contains the names and posting of candidates who succeeded in the recently conducted DLHS Common Entrance Examination and Interview (and who were not disqualified on the basis of age). Candidates whose names appear on this list should proceed to pay a NON-REFUNDABLE Acceptance Registration Fee of N50,000.00 (fifty thousand naira) only by bank draft in favour of Deeper Life High School on or before Wednesday 30th Sept, 2020. You are to write the full name of your ward at the back of the Bank Draft and submit it to the Principal of the campus to which he/she is posted. Parents who fail to show interest by not paying the Acceptance Fee on or before the stipulated date will have their wards' names replaced with other willing and successful candidates. This sum, however, forms part of the total school fees for the first term. The balance of school fees for the term is expected to be paid on or before the date of resumption. Please accept our congratulations.

S/NO: Names of Canditates Campus Posted
1 ABACHOR TIMOTHY IYOWO WEALTH ABUJA
2 ABAH OJOCHEGBE PAULA JALINGO
3 ABASIM CHIZITERE DIVINEFAVOUR ENUGU
4 ABASIUBONG JOY TIESE UYO
5 ABBAH GREATGRACE LAFIA
6 ABE JESUTOBILOBA AKURE
7 ABEDNEGO DULYAMBA ASABE KADUNA
8 ABEGUNDE AYOMIDE DAVID IBADAN
9 ABEJEGAH PROVIDENCE CHIOMA AKURE
10 ABEL CHINAGOZI JENNIFER ABA
11 ABGOOLA OLORIADE ABUJA
12 ABIODUN MERCY BENIN
13 ABIODUN-KEHINDE JESUFERANMI PORT HARCOURT
14 ABIOYE DAMILOLA PRAISE OWERRI
15 ABIRI SEMILORE HALLELUYAH ABEOKUTA
16 ABISIGA AYOOLUWAMIDE CHIMMUANYA ABEOKUTA
17 ABISOYE QUEENESTHER ADEOLA ILORIN
18 ABISOYE QUEENESTHER ADEOLA ILORIN
19 ABISOYE SAMUEL OSEBIMU ABEOKUTA
20 ABODUNDE OLUWATOBILOBA MANFA ABEOKUTA
21 ABOKI IKUBEMESIRE REJOICE YENAGOA
22 ABOLARINWA IREMIDE, DANIEL ILORIN
23 ABOLO ATAMUNO-OLOBIA ELADAH PORT HARCOURT
24 ABOR CHIEF CHIDIEBUBE KEVIN LAFIA
25 ABOYEJI IREMIDE DEBORAH IBADAN
26 ABRAHAM PRINCESS ESEABASI UYO
27 ABU HYELLANAATI KADUNA
28 ABULU JOSHUA EHIME CALABAR
29 ABUSOLA MOTUNRAYO GRACE ABEOKUTA
30 ACCRA-JAJA TAMUNOMIEIBIM OBIBI CALABAR
31 ACHA JEPHTHAH CHIKAODINAKA ABEOKUTA
32 ACHA VASSILIS OCHE KADUNA
33 ACHEBBS MICHELLE YENAGOA
34 ACHOLEM JOHN CHINONSO KADUNA
35 ADAH DESHAWN OCHE KADUNA
36 ADALUMO GRACE CALABAR
37 ADAMA HEPHZIBAH. WANGI LAFIA
38 ADAMOLEKUN JEMIMA OLUWANI NIFEMI ABEOKUTA
39 ADAMS EMMANUELLA HOMACHI OWERRI
40 ADEBAYO ADEDOTUN DANIEL ABEOKUTA
41 ADEBAYO AYODELE ABA
42 ADEBAYO DANIEL DEMILADE IBADAN
43 ADEBAYO DAVID DARASIMI ABUJA
44 ADEBAYO MOLOLUWA DIVINE FAVOUR ADO EKITI
45 ADEBAYO OLUWADAMILOLA STELLA AKURE
46 ADEBAYO VANESSA OWERRI
47 ADEBISI AYOMIKUN MARY ABA
48 ADEBISI AYOMIKUN OLUSEUN PORT HARCOURT
49 ADEDAYO JOHN ILORIN
50 ADEDAYO TESTIMONY ABEOKUTA
51 ADEDIRAN ADEROMOLA PREFRENCE ABEOKUTA
52 ADEDIRAN GODSWILL OLUWAPAMILERIN LAGOS
53 ADEDOYIN BEATRICE ADEFOLAKE IBADAN
54 ADEDOYIN IBUKUNOLUWA DEBORAH IBADAN
55 ADEFIOYE MORIREOLUWA LAGOS
56 ADEGALU TEMIWOLUWA OWERRI
57 ADEGBE DIVINE OJONIMI CALABAR
58 ADEGBESAN OLUWAJIMISAYO PROMISE LAGOS
59 ADEGBORO JEMIMA OLUWANIFEMI AKURE
60 ADEGBOYEGA EMMANUEL OLUWASEGUN IBADAN
61 ADEGOKE TESTIMONY ABEOKUTA
62 ADEJOLA TOBILOBA ILORIN
63 ADEJO-OGIRI ENEKOLE ABUJA
64 ADEJORO MIRACLE ISEOLUWA HINOJOSA LAGOS
65 ADEJUMO OMOTOLA ESTHER ABUJA
66 ADEKUNLE OLORUNJUWON EMMANUEL ABUJA
67 ADEKUNLE STEPHANIE TANITOLUWA LAGOS
68 ADEKUNLE-OJO GOODNESS DEBORAH MOYINOLUWA LAGOS
69 ADELEGAN RHODA OLAMIPOSI ADO EKITI
70 ADELEKE TIMOTHY OLUWATIMILEHIN IBADAN
71 ADELOWO OLUWAKEMI ERINKANMI ABUJA
72 ADEMOKOYA TOLUWALASE EMMANUEL IBADAN
73 ADEMOROTI JOSEPH AYODEJI ABEOKUTA
74 ADEMOYE JOHN TOLUWANI CHUKWU EBUKA ABA
75 ADENIJI SHALOM ABIOLA ABEOKUTA
76 ADENIRAN- AMUSAN PRIVILEGE TITUS. LAGOS
77 ADENIYI JOSHUA IBADAN
78 ADENIYI OLUWABUSAYOMI ENOCH AKURE
79 ADENIYI SHILOH ADEDAYO ADO EKITI
80 ADENUGA DARASIMI ABEOKUTA
81 ADENUGA MARVELLOUS OLUWAFUNMINIRE ILORIN
82 ADEOLA SOLOMON OPEMIDE ABEOKUTA
83 ADEOLU TOLUWANIMI DANIEL ABEOKUTA
84 ADEOLUWA ABRAHAM ABEOKUTA
85 ADEOTAN DEBORAH ABISOLA LAGOS
86 ADEOTI ESTHER OLUWASEUN ABUJA
87 ADEOYE GBEMISOLA FIYINFOLUWA OSOGBO
88 ADEOYE OLUWANIFEMI, MICHAEL ADO EKITI
89 ADERINTO OLUWATUNMISE DAVID ILORIN
90 ADESANMI GRACE OMAMAZU YENAGOA
91 ADESANYA SEMILORE IBADAN
92 ADESEMOYE IMISIOLUWA GREATMERCY AKURE
93 ADESEMOYE ISURAOLUWA GREATLOVE AKURE
94 ADESHINA OYINLOLUWA DEBORAH ABUJA
95 ADESINA AYANFE PREVAIL ABA
96 ADESIYAN DAVID AYANFE YENAGOA
97 ADESOLA OPEYEMI AFOLABI IBADAN
98 ADESOLA OPEYEMI AFOLABI IBADAN
99 ADESORO IRETOMIWA ELIJAH ABEOKUTA
100 ADESUYAN TEMILOLUWA OLUWAFUNMILOLA DORCAS YENAGOA
101 ADETAYO ABIGAIL ADEBOLA LAGOS
102 ADETULA ADEKOLA GOODLUCK AKURE
103 ADETUNJI ADEDAMOLA ELIZABETH IBADAN
104 ADETUNJI LOIS OLUWAFIKAYOMI ABEOKUTA
105 ADEUYA JOSEPH OLUWATOBILOBA LAFIA
106 ADEWOJO AKIIMAABASI ADEDOYIN ABEOKUTA
107 ADEWOLE DAMILOLA JESSICA ABUJA
108 ADEWOLE JOSEPH TEMILADE ABUJA
109 ADEWOYIN JOSHUA OLUSOLA OSOGBO
110 ADEWUYI OLUWATIMILEHIN LAGOS
111 ADEYANJU OLUWADAMILARE BRIGHT OSOGBO
112 ADEYANJU OLUWADAMILARE BRIGHT OSOGBO
113 ADEYEMI AAYOOLUWA KELECHI YENAGOA
114 ADEYEMI ADEAYO EMMANUEL ILORIN
115 ADEYEMO PRECIOUS OLUWABUNMI ABEOKUTA
116 ADEYEYE DARASIMI IBADAN
117 ADEYEYE INIOLUWA JOHN AKURE
118 ADEYINA ESTHER OLUWAFOLAKEMI PORT HARCOURT
119 ADEYOJU DAVID ABUJA
120 ADIGWE AMARACHIKALI ABUJA
121 ADJAINO OGHENETEJIRI WARRI
122 ADONIKE GODSFAITHFULNESS OLISAKWE ABA
123 ADONIKE GODSWILL CHUKWUNYERE ABA
124 ADOWEI HEPHZIBAH OPETE (DELTA)
125 ADUM NELLY ENUGU
126 AFAM GOODLUCK YENAGOA
127 AFE EMMANUEL AYOBAMI ILORIN
128 AFIA ABASIODIONG EKEREOBONG UYO
129 AFOEGBA PAYAFA WARRI
130 AFOLABI BISOLA MARVELOUS ABUJA
131 AFOLABI KELSIE FIFEDUMI IFENA. LAGOS
132 AFOLABI KELSIE FIFEDUMI IFENA. ABEOKUTA
133 AFOLABI OLUWAFIKAYOMI VICTOR ADO EKITI
134 AFOLABI OLUWATENIOLA ABEOKUTA
135 AFOLABI OLUWATOMIWA RACHEAL LAGOS
136 AFOLABI OLUWDOLAPO PRECIOUS ABEOKUTA
137 AFOLABI TREASURE OYINLADE ABEOKUTA
138 AFOLAYAN HANNAH EBUNOLUWA KADUNA
139 AFONJA OLUWAFUNTO AYOMIKUN LAGOS
140 AFORKA GODSWILL KADUNA
141 AFUWAPE OLUWAPELUMI ABA
142 AGADA AMARACHI ESTHER OPETE (DELTA)
143 AGARA MOSES FONGREN ABUJA
144 AGBEDE BOLUWATIFE DEBORAH ADO EKITI
145 AGBEYEGBE AYIRIORITSE OPETE (DELTA)
146 AGBO NNEOMA RITA ENUGU
147 AGBONIFO EFEMENA ANNETTE OPETE (DELTA)
148 AGBONMAMWEN ODIBOSA ADRIEL BENIN
149 AGBONTAEN DERICK BENIN
150 AGBOOLA ISRAEL ABUJA
151 AGHARESE-ADU SUCCESS KELVIN.O. OPETE (DELTA)
152 AGI TREASURE OSINACHUKWU PORT HARCOURT
153 AGU MARVELLOUS CHIDUBEM ENUGU
154 AGWUIBE DIVINE. KIDOCHUKWU OPETE (DELTA)
155 AIKHUEMENLO OSEZELE JOSHUA BENIN
156 AIMUFIA JEREMY AIGHOBAHI ABUJA
157 AIROYA JOHN OHIOLE ABEOKUTA
158 AISABOKHALE TREASURE BENIN
159 AJAEGBO REJOICE ENUGU
160 AJAH-MICHAEL RACHAEL EZINNE ENUGU
161 AJAYI GIFT OLUWADAMILOLA ILORIN
162 AJAYI MOJOLAOLUWA LAGOS
163 AJAYI OLAMIPOSI ENOCH LAGOS
164 AJAYI TOLUWANIMI VICTOR KADUNA
165 AJEWOLE NELSON ISRAEL OSOGBO
166 AJIBARE ADEDAPO ADEMOLA LAGOS
167 AJIBOLA BOLUWATITO TITOBIOLUWA ABEOKUTA
168 AJIBOYE EVAN LAGOS
169 AJIBOYE TANITOLUWA GOODLUCK LAFIA
170 AJIE DAVID AZUBUIKE ABA
171 AJI-JACOB PROSPER KEDONOJO PORT HARCOURT
172 AJINWO WESLEY WESLEY PORT HARCOURT
173 AJIROBA RAPHAEL LAFIA
174 AJOKU EMMANUEL CHIDOMELI OWERRI
175 AJOKU PECULIAR, CHIMZURUOKE LAGOS
176 AJUNWA JOAN. CHIMAMANDA KADUNA
177 AJUZIEOGU JONATHAN ABA
178 AJUZIEOGU RITA CHIAMAKA ABA
179 AKAK MICHELLE BEN CALABAR
180 AKANG-OKORE CHRISTOPHER CHIMAOBIM ABA
181 AKANIMOH GEORGE DANIEL ABA
182 AKANU OTU PRECIOUS AMARACHI ENUGU
183 AKANYA DEBBIE MAWO ABUJA
184 AKAROLO OKECHIYERUM ABA
185 AKATAH MICHAEL CHUKWUKA TOLUWALASE PORT HARCOURT
186 AKEREDOLU AYOBAMI LAFIA
187 AKEREDOLU DAVID AYANFEOLUWA KADUNA
188 AKHABUE EBOSELUMEN CHIMFUNANYA BENIN
189 AKHALUMENYO OSIKOVUEMME GOODNESS IBADAN
190 AKHIDENOR NAOMI EMANEHI LAFIA
191 AKHIDIME NATHAN AKHIGBE IBADAN
192 AKHIDUE PEACE ONOSETALIE PORT HARCOURT
193 AKHIMIEN EROMOSELE PRAISE BENIN
194 AKHUETIE-ANTHONY VICTOR OSEMU OPETE (DELTA)
195 AKILA ISABEL ABUJA
196 AKINBAJO AKINMOLAWA WONDER ABEOKUTA
197 AKINBO OREOLUWA STEPHEN ABEOKUTA
198 AKINDE FAITH OLAYINKA ABEOKUTA
199 AKINDOKUN AANUOLUWAPO EMMANUEL OSOGBO
200 AKINDURO OYINDAMOLA ABEOKUTA
201 AKINDURO OYINKANSOLA KEHINDE ABEOKUTA
202 AKINGBADE MERITS AYOMIDE LAGOS
203 AKINJIYAN JOHN LAGOS
204 AKINKUNMI EBUNOLUWA, ENOCH ABEOKUTA
205 AKINLADE DANIELLA OLUWAMUYIWA PORT HARCOURT
206 AKINLAJA DIVINE OLUWATUMININU BENIN
207 AKINMOLAYAN FAVOUR ABUJA
208 AKINOLA ADAEZE ADEDAMOLA ABUJA
209 AKINOLA OLUWADUNSIN AKINTAYO ADO EKITI
210 AKINPELU OLUWADAMILOLA ESTHER ABEOKUTA
211 AKINSEYE TOLUWANIMI GIDEON ABUJA
212 AKINTAN AYOMIKUN DAVID AKURE
213 AKINTAN AYOMIPOSI PRECIOUS AKURE
214 AKINTUNDE DAVID ADEMAYOWA OPETE (DELTA)
215 AKINWEHINMI EMMANUEL AYOMIDE LAGOS
216 AKINYEMI - TOPE EBENEZER OLUWASEGUN OWERRI
217 AKINYEMI OLUWAGBOMI OSOGBO
218 AKIODE TAMILORE IFEDOLA ABEOKUTA
219 AKIODE OLUWASEYI ADO EKITI
220 AKOMOLAFE PEACE AYANFEOLUWA KADUNA
221 AKOMOLAFE PEACE AYANFEOLUWA LAGOS
222 AKON OGHENEMARO FAITH OPETE (DELTA)
223 AKONYE OGECHIKWADORO PROSPER ABA
224 AKORI VICTOR EVANS UYO
225 AKOSILE MOYINOLUWA ESTHER ABEOKUTA
226 AKOSO VERSHIMA BABATUNDE LAFIA
227 AKOWE PRECIOUS OPETE (DELTA)
228 AKPA OGBONNAYA ENUGU
229 AKPAH DESTINY OWOFU KADUNA
230 AKPAN OFONMBUK DIVINE-GRACE UYO
231 AKPOBARO PRESTON CALABAR
232 AKPOGUMA TREASURE OGHENEMUDIAKEVWE ABEOKUTA
233 AKPOJENE DEBORAH MAMUZO UYO
234 AKPOJOVWO FEDORA OGHENEFEJIRO OPETE (DELTA)
235 AKPOKABAYE EMMANUEL OPETE (DELTA)
236 AKPONG IAN UNIMNA IBUKUNOLUWA OPETE (DELTA)
237 AKPOVOFENE PRAISEGOD FAVOUR O. OPETE (DELTA)
238 AKUCHIE PRECIOUS OWERRI
239 AKUJOBI CHIDERA GIFT LAGOS
240 AKWA ED INIABASI ABA
241 AKWAJI JASON IPEH CALABAR
242 ALABI DEBORAH IYANUOLUWA IBADAN
243 ALABI FREDA OLUWATOYIN BENIN
244 ALABI OYINDAMOLA ABEOKUTA
245 ALABI TEMILOLUWA MICHELLE ADO EKITI
246 ALABO WILLIAM-WEALTH IBITAMUNO ABA
247 ALADE AYOKANMI EMMANUEL ENUGU
248 ALADE WILLIAMS ONITSHA
249 ALADESAE GODSLIGHT MEGA ADEFELA UYO
250 ALAMBA PETER JEREH ABEOKUTA
251 ALAO JOSHUA ADEKUNLE LAFIA
252 ALA-OPUENE JECHONIAH ROYAL DIADEM OPETE (DELTA)
253 ALASOMUKA GEORGE PORT HARCOURT
254 ALBERT CALEB OGIE ABEOKUTA
255 ALBERT CALEB OGIE ABEOKUTA
256 ALBERT IREOLUWA SAMUEL ABEOKUTA
257 ALBERT MOMODU DAMILOLA DANIEL PORT HARCOURT
258 ALBERT WINNER ONYENMERI OWERRI
259 ALEX-OJIERIAKHI GOODLUCK ABEOKUTA
260 ALFRED OLUWADARASIMI TEMITOPE LAFIA
261 ALFRED-AGGO SOSESEINBO SPRINGSON G. YENAGOA
262 ALI EKONDU JOASH KADUNA
263 ALI RUTH ABUJA
264 ALIKOR CHIZINDU VICTOR PORT HARCOURT
265 ALLAMOGU SOPHIA MAJIYEBO ABEOKUTA
266 ALLEN MARSHALL YOLA
267 AMA PRINCE STANLEY LAGOS
268 AMACHREE MIKIDEONISOBO YENAGOA
269 AMADI ANGEL PRINCESS CHIMENEM OPETE (DELTA)
270 AMADI PRINCESS OLIVIA PORT HARCOURT
271 AMADI SUCCESS UYO
272 AMADI-OBI CHINAZAEKPERE UYO
273 AMAECHI CHIJINDU YENAGOA
274 AMALIECHI ADAEZE CATHY ENUGU
275 AMANFOH LOUIS BENIN
276 AMAOGO GOODNESS CHIMUAYA ABEOKUTA
277 AMECHI MGBEKE KIKA ADO EKITI
278 AMEDU SAMUEL LAFIA
279 AMEH ANIBE GOODLUCK MICHEAL ABEOKUTA
280 AMEH GRACE_MINA LAFIA
281 AMENAGHAWON OSAMAGBE GODSFAITHFULNESS BENIN
282 AMESI DAVID ECHENDU YENAGOA
283 AMINU ENIOLA MERCY LAGOS
284 AMOO IFEOLUWA NINILOLA LAGOS
285 AMOS JASMINE YENAGOA
286 AMUTA LOTANNA ENUGU
287 ANACHUNA CHIKANYIMA SAMUEL ABA
288 ANAGOR NNACHEBEM ANAGOR YENAGOA
289 ANANABA MARVELLOUS- EMMANUEL CHIDIEBERE ABA
290 ANASONYE KELECHI SAMUEL UYO
291 ANDREW-ERAMEH ANTHONY ERONMOSELE BENIN
292 ANEKE MAC-DONALD CHUKWUEMELI ENUGU
293 ANENE CHIOMA ANGEL OPETE (DELTA)
294 ANI BERNARD KOSISOCHUKWU ENUGU
295 ANI FAVOUR IBADAN
296 ANIEBUE GRACE ONITSHA
297 ANIEFRE-EPHRAIM CHRISTINE INYENE LAFIA
298 ANIEFUNA KOSISO ONITSHA
299 ANI-EJIOFOR DAVID, OBIAJULU OPETE (DELTA)
300 ANIETIE UTIBE AKPABIO CALABAR
301 ANIFOWOSHE OLUWADARE PRESLEY BENIN
302 ANIKE OLACHUKWU TREASURE SEMILORE LAGOS
303 ANKUMA THIETMEN JEMIMAH ABUJA
304 ANOZIE CALEB ONITSHA
305 ANUMIHEOMA PRAISEGOD ILECHILURU LAGOS
306 ANYAFULU FAVOUR ONYINYECHUKWU PORT HARCOURT
307 ANYANWU PETERS DIVINE FAVOUR OWERRI
308 ANYAORAH SUCCESS SOMMARACHI LAGOS
309 ANYEAGBU GODSWILL UCHECHUKWU LAGOS
310 ANYEBE JESSICA ADA LAFIA
311 ANYIKWA MARVELOUS ENUGU
312 AONDOAKAA TORKUMA CHRISTOPHER UYO
313 ARCHIBONG DON-DAVIS NWACHINEMEREM I. UYO
314 AREGBESOLA TAMILORE GODIVA ABUJA
315 ARIBISALA ISEOLUWA PREVAIL PORT HARCOURT
316 ARIYO DUNSIN ABEOKUTA
317 ARIYO OLUWAFEYIYEMI MARVELOUS BENIN
318 AROKODARE DAVID OLATOMIDE ADO EKITI
319 AROWOLO FIYINFOLUWA OSOGBO
320 ARTHUR GESIERE ODUNGBA PORT HARCOURT
321 ARUM PASCHAL CHIAGOZIEM PORT HARCOURT
322 ASANPAOLA OLUWASHIAYOMI REHOBOTH ABEOKUTA
323 ASAOLU OLUWAFAYOHANMI KEHINDE LAGOS
324 ASAOLU OLUWAFIFEHANMI TAIWO LAGOS
325 ASEIMO EBIMOBOWEI PREYE ABUJA
326 ASEIN SARAH ORITSEWEYINMI OPETE (DELTA)
327 ASEMOKHAI MICHAEL ABUJA
328 ASIKHALAYE EMMANUEL LAFIA
329 ASILA MARVELOUS PORT HARCOURT
330 ASIPADE ANJOLA JONATHAN ILORIN
331 ASIYANBOLA VICTORIA IBADAN
332 ASOLUKA ABIGAIL CHINENYE OWERRI
333 ASUQUO MARVELLOUS UKEME UYO
334 ATOKOH ONOSETALE CHRISTABEL BENIN
335 ATUANYA GOODLUCK ONYEKACHI CHUKWU YENAGOA
336 ATUEYI CONFIDENCE EBUKA ABEOKUTA
337 AUSTIN-ILAGHA FRANCIS BOMO BENIN
338 AVUGARA CHIZITERE FAITH ABEOKUTA
339 AWANGE SENA PORTIA IBADAN
340 AWE DAMILOLA SAMUEL ABEOKUTA
341 AWE DAMILOLA SAMUEL ABEOKUTA
342 AWE JOSHUA OLUWASEYI LAGOS
343 AWE OYINKANSOLA OLUWADAMILOLA LAFIA
344 AWOSAN JOSHUA OSOGBO
345 AWUDU AJIBUMASAN SHEKARAU JALINGO
346 AWUGO DIVINE OLUEBUBE ABEOKUTA
347 AYAGERE DAVID EBINABO PORT HARCOURT
348 AYASUK HEPHZIBAH OWERRI
349 AYE JEWEL TERNA LAFIA
350 AYENI AYOBOLA JOANA ABUJA
351 AYENI BLESSING ADERAYO ABEOKUTA
352 AYIBO DESIRE IPALIBO PORT HARCOURT
353 AYIDINA MARTHA LAGOS
354 AYINDE OLUWADEMILADE DIVINE IBADAN
355 AYO ADETOYE EMMANUEL IBADAN
356 AYO EMMANUEL TEMILOLUWA LAGOS
357 AYOOLA WILLIAMS ENOCH OREOLUWA ABUJA
358 AYOR FAVOUR KELECHI OWERRI
359 AYORINDE JAPHETH AYOKUNLE ABEOKUTA
360 AYUBA ESTHER USHE KADUNA
361 AZANOR OGHENERUKEVWE GABRIEL OPETE (DELTA)
362 AZOZIE CHIBUIKE PETER PORT HARCOURT
363 AZUBIKE FAVOUR ONITSHA
364 AZUBUIKE CHIMEKA DAVID ABEOKUTA
365 AZUBUIKE HAVILAH AUSTIN ABA
366 AZUOKWUMA TOCHI RUTH OWERRI
367 BABA DEBORAH NIMA ILORIN
368 BABAFEMI OLUWATOBIJU AWESOME LAGOS
369 BABALOLA ADEFEMI ADEKEMI ABUJA
370 BABALOLA TIRENI SAMUEL ABEOKUTA
371 BABATUNDE FOPEFOLUWA EMMANUEL UYO
372 BABATUNDE GBOLAHAN BABTUNDE SNR KADUNA
373 BAKER CHOICE ENIFOME YENAGOA
374 BALASA EPAPHRAS JALINGO
375 BALE CYRIL BARISUKA UYO
376 BALOGUN GABRIEL AFOLABI LAGOS
377 BAMIDELE ROSALIND PORT HARCOURT
378 BAMIDELE TOLUWANI JOY-UNSPEAKABLE LAGOS
379 BAMIDURO TENIOLA, OLATUNDE LAGOS
380 BANDELE ISREAL ILORIN
381 BANJO BORNGREAT SOLOMON ENUGU
382 BANKOLE ADEBAYO FERNANDA TOLUWANI LAGOS
383 BARA AWAJI-IKEREM IGNATIUS UYO
384 BARA AWAJIOKAAM UYO
385 BARIDAM SUANU JOTHAM OPUDA YENAGOA
386 BARNABAS MADAKI THECLA ANANG LAFIA
387 BASSEY BENITA ANI OPETE (DELTA)
388 BASSEY HILLARY LINCOLN CALABAR
389 BASSEY INIMFON UMOREN UYO
390 BASSEY ISAAC GABRIEL UYO
391 BATIMEHIN OLUWANIFESIMI ELIZABETH ABEOKUTA
392 BAYODE JEREMIAH,AYOKUNLE ABUJA
393 BAYO-OJELEKE OLUWANIFEMI ARINOLA LAGOS
394 BAYOWA PSALM ERIODODOOLUWA ABEOKUTA
395 BEBIA TREASURE EKIP-OBASI CALABAR
396 BEDE NWOKOYE NGOZI SOPHIA LAFIA
397 BELL-GAM TAMUNOFIRI OWERRI
398 BELLO JESUTOMISIN OMOBONIKE ABEOKUTA
399 BELLO KOLAWOLE FUAD LAGOS
400 BEN-DURUH DESTINY NNADUBEM KADUNA
401 BEN-EMU. JOSHUA OBIAVEL LAGOS
402 BENJAMIN ELIZABETH OSEZELE ABEOKUTA
403 BENJAMIN KWAGHDOO LAFIA
404 BENSON NKECHI DIVINE BENIN
405 BENSON OJUMAH COLLINS CHUKWUDIKE OPETE (DELTA)
406 BINITIE MANOAH OFORITSE ABUJA
407 BIRAGBARA BARIZIGA BEST NEEMENE YENAGOA
408 BIRIABEBE OYEINDUOBOYE YENAGOA
409 BISIRIYU JERIMIAHTOLUWANIMI ABEOKUTA
410 BOB MANUEL SHARON SOTONYE KADUNA
411 BODOR FAITH TSEGBEMI BENIN
412 BOLAJI FIYINFOLUWA DANIEL ADO EKITI
413 BONIFACE MARVELLOUS CHIDOZIE PORT HARCOURT
414 BOZIMO KELLY OPETE (DELTA)
415 BRIGHT KOSISOCHUKWU BRIGHT OWERRI
416 BROWN ELLA SOMTOCHI ABA
417 BROWN LEESI THEOLA THEOLA PORT HARCOURT
418 BROWN TAMUNODIENYE IWARILAMA UYO
419 BRYAN BOLUWATIFE DANIEL ADO EKITI
420 BUNU TAMARAKURO ,IRENE OWERRI
421 BURL ASHLEY CHINONYE LAGOS
422 BURUTOLU EMMANUELLA SAMUEL WENGI-T. YENAGOA
423 BUSARI PECULIAR IBADAN
424 CELESTINE SENIOR NSIKAN NSIKAN ABA
425 CHAGWA ISAAC EMMANUEL LAFIA
426 CHARLES TRICIA OWERRI
427 CHARLES-EZE ZINACHIMDI STEPHANIE OWERRI
428 CHESA OBINNA ABA
429 CHEURE ENANGHA ZEICHIBUTU CALABAR
430 CHIBUKO CHISIMDI ENUGU
431 CHIBUZOR CHIGOZIRIM WINNING LAGOS
432 CHIDI OGBUKA CHIDERA ANGEL ENUGU
433 CHIDIEBERE GREAT CHIDIEBERE ENUGU
434 CHIGBOGU CHINAZA FAVOUR ABA
435 CHIGBUNDU PRAISE, ONYIYECHI OWERRI
436 CHIGBUNDU UCHENNA GODSWILL ABA
437 CHIJIOKE GOLD ABUJA
438 CHIJIOKE GOODLUCK DAVID ENUGU
439 CHIJIOKE JOSEPH DAVID CHINOYEREM ABUJA
440 CHIKELU LYDIA AMARACHI ENUGU
441 CHIKERE VICTOR ABA
442 CHIMA ANGEL CHIZARAM BENIN
443 CHIMA ISRAEL LAGOS
444 CHIME KIZITO CHIBUCHI ABUJA
445 CHIMEZIE MARVELOUS C. ONITSHA
446 CHINAGOROM GREAT C ABA
447 CHINEDU CHUKWUDI FRANKLIN ABA
448 CHINEDU SAMUEL ABA
449 CHINEDUM DOMINION CHIMDUMGAH OPETE (DELTA)
450 CHINEDU-NKERE PRINCE DESTINY LAGOS
451 CHINEDU-NKERE PRINCE DESTINY LAGOS
452 CHINEMELU CHUKWUSOM DIVINE OPETE (DELTA)
453 CHINONSO AKACHUKWU SAMUEL ABA
454 CHORIO-PHILIP NWORI PHILIP ABUJA
455 CHRIS-LAMBERTS CHIMSIMDIRI DIVINEGIFT ENUGU
456 CHRISOBINWA BLOSSOM AMARACHUKWU OWERRI
457 CHRISTIAN CHIBU- UYODU DIVINEPEACE BENIN
458 CHRISTOPHER DIVINE PATRICK ABUJA
459 CHRISTOPHER OZIOMA CHIZARAM ENUGU
460 CHUKS PETER ABEOKUTA
461 CHUKWU BLESSING PORT HARCOURT
462 CHUKWU MICHELLE YOLA
463 CHUKWU PRINCESS CHIAGOZIAMU LAFIA
464 CHUKWUANI TREASURE CHISOM ENUGU
465 CHUKWUDI CHRISTINE, CHIOMA ADO EKITI
466 CHUKWUDI FAVOUR AMECHI ABUJA
467 CHUKWUDI-OKAFOR ONA EBUBE UYO
468 CHUKWUDOZIE EMMANUEL CHUKWUEMERIE ABA
469 CHUKWUEMEKA CALEB ELOCHUKWU BLESSED LAGOS
470 CHUKWUEMEKA DANIEL CHISOM ONITSHA
471 CHUKWUEMEKA DEBORAH SOMTOCHUKWU OWERRI
472 CHUKWUEMEKA DIANE CHIAMAKA ADO EKITI
473 CHUKWUEMEKA DIVINE ONITSHA
474 CHUKWUEMEKA EMMANUEL OKECHUKWU YOLA
475 CHUKWUEMEKA ENOCH NWABUEZE IBADAN
476 CHUKWUEMEKA JOSHUA IFEANYICHUKWU BEST LAGOS
477 CHUKWUEMEKA KAMSIRIOCHUKWU ABUJA
478 CHUKWUJEKWU DAVID ONITSHA
479 CHUKWUJEKWU OLIVIA, CHIMDALU UYO
480 CHUKWUKA AMARACHUKWU. DORIS CALABAR
481 CHUKWUKA-DAVID PHEBE CHUKWUNYEM ABEOKUTA
482 CHUKWUKAH CHISOM GRACE DEBORAH OWERRI
483 CHUKWULETA STEPHEN OZIOMA IBADAN
484 CHUKWUMA CHIBUSONMA FREDA ABEOKUTA
485 CHUKWUMA ESTHER ABEOKUTA
486 CHUKWUMA SOMTO CHUKUW ABUJA
487 CHUKWUMA-ALFRED PRAISE CHIKAMSONAZU ABEOKUTA
488 CHUKWUNONYEREM DIVINE CHINOMSO OPETE (DELTA)
489 CHUKWUOCHA CHIMDINDU GODSFAVOUR OWERRI
490 CHUKWURA WISDOMBENEDICT CHIEMERIE ABA
491 CHUMU OBARIFOMI SILAS PORT HARCOURT
492 CLARKSON FAITH ENUGU
493 CLEMENT TALDAVA ISAIAH ABA
494 CLEMSON-AYEGBUSI ISRAEL OLABAMIDELE LAGOS
495 CLIFFORD- SALOKA PRECIOUS OBARICHULAMI ABA
496 COLE EMMANUELLA AISOSA BENIN
497 DADA ENIOLA SHARON LAGOS
498 DADA JESSE AYOMIDE LAFIA
499 DADA OLUWASEGUN PRECIOUS AKURE
500 DADA OLUWAWOMI HERITAGE ABEOKUTA
501 DAFE OGHNERERUNOR DAPHINE CALABAR
502 DAGILOKE VALERIE OLUWADARASIMI OSOGBO
503 DANBATURE GAMMANIEL AMDO KADUNA
504 DANIEL DAVID JOTHAM PORT HARCOURT
505 DANIEL DESTINY ABA
506 DANIEL EKWUOMA GIFT PORT HARCOURT
507 DANIEL IHEOMA G UYO
508 DANIEL IHOTU BERNICE LAFIA
509 DANIEL MUSA JALINGO
510 DANIEL NYAGHAM JOEL KADUNA
511 DANKOLI DANKOLI DANIEL DULKEBE KADUNA
512 DAN-NWANKWO CHIEBUNIE ENUGU
513 DARE GODSWILL BENIN
514 DARE OREOLUWA KADUNA
515 DARLINGTON EXCEL UGOCHUKWU ABUJA
516 DAVID DABERECHI ONITSHA
517 DAVID DEBORAH LUCKY LAFIA
518 DAVID DIVINE MERCY AKUNNA ABA
519 DAVID IDIIOGOMFON EZEKIEL IBADAN
520 DAVID-0NUOHA CHIMAMANDA MARVELLOUS ABUJA
521 DAVIDS TRUST TOKONI UYO
522 DAVIS EMMANUELLA ESEABASI UYO
523 DEJI-AWE OLUWADEMILADE ISRAEL ABEOKUTA
524 DEMUA BARINEZOR VICTORIA OWERRI
525 DIARE NODA MOYOWA DIARE PORT HARCOURT
526 DIATAH GODWIN UFUOMA ENUGU
527 DIKE MARK PATRICK PORT HARCOURT
528 DINEHIN PRINCEESS TEMILADE OLUWANFEMI LAGOS
529 DINJU JESHARELAH SELE LAFIA
530 DOKUBO TAMUNOPRIYE MICHAEL HASSAN PORT HARCOURT
531 DOMINIC FRUITFUL OWERRI
532 DONLI ISHAYA JADEN ABUJA
533 DORNU EEDEE CALEB PORT HARCOURT
534 DOSUMU MICHEAL PORT HARCOURT
535 DUARAN GREAT AMEJUMA OPETE (DELTA)
536 DUKE DAVID AWOERE YENAGOA
537 DUMME ONYEKACHI RACHAEL BENIN
538 DUROWOJU DEBORAH LAGOS
539 DURU CHIMERE DAVID ABA
540 EBBIS IBISO SAMUEL ABA
541 EBEJUO MUNACHIMSO OWERRI
542 EBERE GOODLUCK OSOGBO
543 EBITE BERTRAM NKOYESUA PORT HARCOURT
544 EBOM OVIE VICTOR OPETE (DELTA)
545 ECHE SAMUEL ACKOCHE LAFIA
546 ECHEKWUBELU KAMSY DIVINEFAVOUR ENUGU
547 ECHENDU CLIFFORD HACHIKARU I YENAGOA
548 EDACHE SAMUEL ABUJA
549 ED-BUORO DIVINE FAITHFUL LAGOS
550 ED-BUORO DOMINION FAVUOR ABEOKUTA
551 EDEH DANIEL CHIGOZIRIM ENUGU
552 EDEM GODSWILL ISRAEL UYO
553 EDEMA TOJU HARMONY OPETE (DELTA)
554 EDEMERARO JEREMY OKEOGHENE CHUKWUEBUKA LAFIA
555 EDEMUMOH EDIMENERE EKPONG UYO
556 EDEOGHON OMOYEME ENUGU
557 EDOGHOTU GEORGE ALISEBHTAZIBA YENAGOA
558 EDOYE ISIOMA PATRICK. O. GLORY OPETE (DELTA)
559 EDOZIE IHUOMA CHIEMERIE LAFIA
560 EDOZIE-UCHE JACHIMMA KRISTEN ABA
561 EDUM ESTHER AYEBANENGIYEFA OPETE (DELTA)
562 EDWARD BANANDA HYELDUGAL YOLA
563 EDWARD HYELWAHDA YOLA
564 EDWIN MIRACLE CHINEMERW YOLA
565 EFFIONG AKOTEKPIN SYLVANUS CALABAR
566 EFFIONG BLOSSOM ATING UYO
567 EFFIONG-AKPAN ETIENO LAGOS
568 EGBEDI ESEOGHENE ADO EKITI
569 EGBO HILLARY CHINYERE ENUGU
570 EGBUONU CHISOM PRECIOUS ONITSHA
571 EGEMOLE DIVINE EGEMOLE OPETE (DELTA)
572 EGUA-OSASERE PEACE UFUMWEN ABEOKUTA
573 EGWUATU FAVOUR ONYINYECHI OWERRI
574 EGWUCHE CHINENYENWA ENUGU
575 EGWUGHA MARVELOUS ONITSHA
576 EHIGIAMUSOE JOANNA BENIN
577 EHONDOR OSAYAWE BENIN
578 EIMONYE EHIKOWOICHO GRACE LAFIA
579 EJEJIGBE NATHANIEL OPETE (DELTA)
580 EJEKE SOMTOCHUKWU PHILIP ABEOKUTA
581 EJEKWU TOVIA OWERRI
582 EJEPU CHIMAMANDA WINIFRED ENUGU
583 EJIGJU JOHN CHIBUZO LAGOS
584 EJIKE CHIDALU PORT HARCOURT
585 EJIKE ONYEDIKACHI DANIEL ABUJA
586 EJIOGU DANIEL CHINEDU UYO
587 EJIOGU JOHN CHIBUZO LAGOS
588 EJUKOPHREMU. GIFT OGHENERURO OPETE (DELTA)
589 EKANEM HARRISON UYO
590 EKIGHO FAVOUR BENIN
591 EKOI ETIETOP JOSEPH LAGOS
592 EKONG JEREMIAH AQUAENO ABASI IBADAN
593 EKORI ANN ODU BENIN
594 EKPO CLARA CALABAR
595 EKPO NNANAKE ESITEKOM UYO
596 EKPUNOBI JOSIAH CHIMDINDU ONITSHA
597 EKUERHARE OGHENETEGA CHIZARAM OPETE (DELTA)
598 EKUNDAYO AKOREDE SEVI LAGOS
599 EKWOCHI CHUKWUNONSO LAGOS
600 EKWONYE NMESOMA OWERRI
601 ELECHI ATUMATU GODSWILL YENAGOA
602 ELEEH BRIGHT .C. CALABAR
603 ELEMI THANKGOD IWASAM ELEMI CALABAR
604 ELENDEMHINLIN JOY EBOSEREMEN LAGOS
605 ELEONOTEH JOY BLOSSOM ABEOKUTA
606 EL-GADO ZIGWAI BAT-ZION ABUJA
607 ELIAS KING DAVID YEMELUAN YENAGOA
608 ELIBE CHIBUDOM DAVID BENIN
609 ELISHA ATARI ELLIOT KADUNA
610 ELISHA GODSGREATNESS LAFIA
611 ELOM WISDOM CHIMUANYA ENUGU
612 ELUGBAJU SEMILORE EMMANUEL OSOGBO
613 ELUROMMA ANOINTED MUNACHISO ABA
614 EMAJEMITE OGHENEKOME JOSHUA OPETE (DELTA)
615 EMAJEMITE OGHENEYOMA JOSEPH OPETE (DELTA)
616 EMANA VANNAH EDEM ABA
617 EMECHETA CHISOM DIAMOND LAGOS
618 EMEJUE HEPHZIBAH ONYINYECHI OWERRI
619 EMEKA CHINONSO LAFIA
620 EMENIKE DANIEL CHIEDOZIE ABA
621 EMENIKE PRAISEGOD CHIMBUSONMA CHIOMA LAFIA
622 EMESIOBI FORTUNE PORT HARCOURT
623 EMEZI CHIJIOKE BENIN
624 EMMANUEL ENE RUBY JALINGO
625 EMMANUEL ISAIAH AKANINYENE UYO
626 EMMANUEL JOSHUA OSEMEGBE LAFIA
627 EMMANUEL MICHAEL LAFIA
628 EMMANUEL OSARO GREAT OBARI AFORMI CALABAR
629 EMMANUEL OSARO GREAT OBARI AFORMI PORT HARCOURT
630 EMMANUEL PRISCA JESUTOFUNMI AKURE
631 EMMANUEL SABEERAH MSHELIA KADUNA
632 EMMANUEL SHEMNOM DIVINE KADUNA
633 EMMANUEL UYAIABASI UDOH CALABAR
634 EMOKPAIRE STEPHANY OPETE (DELTA)
635 ENANG TREASURE KUFREOBONG BENIN
636 ENEMUO MUNACHI BRYAN ENUGU
637 ENENDU STEPHANIE ONITSHA
638 ENERHO TEGA OPETE (DELTA)
639 ENIBUETA OGHENEMARO FORTUNE OPETE (DELTA)
640 ENIGWE CHUBA JESHRUN ENUGU
641 ENIM MIGUEL ENOBONG CALABAR
642 ENOMBANG GOODNESS UYO
643 ENUESHIKE DANIEL BRIGHT IBADAN
644 ENWEFAH EMMANUEL SOCHIMA ABEOKUTA
645 ENYA ELISEUS AWARA CALABAR
646 ENYERIBE MICHELLE IJEOMA ABA
647 ENYI EXCELLENCE CHIEMENA CHUKWUDUMEBI PORT HARCOURT
648 EPAPALA EMMANUEL IBADAN
649 ERAH GABRIEL OMAMOMOH LAGOS
650 ERASTUS OBINNA ABA
651 ERHABOR ISRAEL OSABUOHIEN BENIN
652 ERIC CHIDEBERE JUANITA LAGOS
653 ERUBA SAMUEL CHIBUIKE PORT HARCOURT
654 ERUOTOR RICHMOND OPETE (DELTA)
655 ESELEBOR PRISCILLIA OSOSE BENIN
656 ESEME UDI UYO
657 ESEMUDJE OGHENEKPAROBO UYO
658 ESIEN MIKELANTIGHA ABUJA
659 ESIOLE ISREAL ONITSHA
660 ESOMOJUMI TESTIMONY AYOMIDELE LAGOS
661 ESQUIRE ORITSEGBUBEMI DAVID OPETE (DELTA)
662 ESSIEN EKEMINI ESSANG UYO
663 ESSIEN SIFON ABUJA
664 ETIM ELIZABETH VICTOR LAFIA
665 ETUELE ELOZINO DAPHNE OPETE (DELTA)
666 ETUKUDO EDIMA TEHILA PORT HARCOURT
667 EUGENE IFUNANYA GODSGRACE ENUGU
668 EVOH KEZAIKIWA JORDAN PORT HARCOURT
669 EWAMA BENEDICTA CHINYERE ABUJA
670 EWESOR AKENOSI BENEDICTA BENIN
671 EWESOR AMHANESI BENEDICT BENIN
672 EWUZIE MARY PORT HARCOURT
673 EWUZIE WISDOM ABEOKUTA
674 EYO DANIEL ANDY UYO
675 EYO LIONEL COLLINS ABEOKUTA
676 EZE CHIZITERE EZE ENUGU
677 EZE HAPPINESS EZINNE LAGOS
678 EZE KOSISOCHUKWU ONITSHA
679 EZE WISDOM ABA
680 EZEAKA AKACHUKWU MARVELOUS ONITSHA
681 EZEBIRINIKNE UGWUGWUMHINUCHI NOBLE PORT HARCOURT
682 EZEBUBE JOSHUA ENUGU
683 EZEBUIRO PRECIOUS CHIAMAKA ABA
684 EZEKIEL ISAAC NANBAAL PORT HARCOURT
685 EZEKIEL RALPHAEL JALINGO
686 EZEKWE EMINENCE OBICHUKWU PORT HARCOURT
687 EZENWUGO FESTUS CHUKWUMA PORT HARCOURT
688 EZE-OCHIA JOSHUA EBUBECHUKWU PORT HARCOURT
689 EZI SARAH OGOCHUKWU ABA
690 EZIAMAKA ANNOITED CHIDIEGWU ONITSHA
691 EZRA AYOMIDE LOIS AKURE
692 FAFIOLU TREASURE ADO EKITI
693 FAGBEMI GRACE ,SEUN.IFEOLUWA AKURE
694 FAJEMIROYE OLUWATOBI IBADAN
695 FAKOYA TOLUWANIMI OLAOLUWA OSOGBO
696 FALADE EMMANUEL ADEFOLARIN IBADAN
697 FALOMO SIMILOLUWA OSOGBO
698 FALOYE DIDARALOLUWA LAGOS
699 FALOYE KIKIDAOPE OLUWAFAYOBOMI LAGOS
700 FAMODILE ANJOLAOLUWA TABITHA ABUJA
701 FANOKUN TOLULADE SAMUEL KADUNA
702 FARAYOLA MARVELLOUS WARRI
703 FASEHUN KINGFRICK OLUWASEHUN OSOGBO
704 FASHE FORTUNE YOLA
705 FAYOMI OLUWATISE THELMA IBADAN
706 FELIX FAVE YOLA
707 FELIX TESTIMONY IBITAMUNO UYO
708 FEMI JOHNSON YENAGOA
709 FEMI-IMONA DIVINE LAGOS
710 FIDELIS CHINONSO ABEOKUTA
711 FOLAJIMI NADINE AKURE
712 FOMBO LAJU EVAN TONYE OPETE (DELTA)
713 FRANCIS CHIAGOZIE DOMINION ABEOKUTA
714 FRANK EMMANUELLA ACHILE ABUJA
715 FRANKLIN ESSIEN DOMINION UKEME ABA
716 FRIDAY ESTHER DAN UYO
717 GABRIEL GAIUS UMAOJO ABUJA
718 GABRIEL SOMTOCHUKWU PRAISEDELIGHT ABA
719 GAM-IKON ZOE EDIDIONG ABUJA
720 GANIYU OLUWAFERANMI AJIBOLA IBADAN
721 GARBA ENOCH DAVID EBO ABUJA
722 GBADEGESIN EUNICE TOLULOPE LAGOS
723 GBESABI DANIELLA OREOLUWA ABEOKUTA
724 GBIJAH MERCY LAFIA
725 GBODI MOJOLAOLUWA JERMAINE ABUJA
726 GBOLAHAN FAITHFULNESS IBADAN
727 GBULGBU JAYDON ELFULUSHOWO CALABAR
728 GBUTENDO BLESSING OBARIAKASEMI PORT HARCOURT
729 GEORGE DIVINE CHIBUISI OWERRI
730 GEORGE OLUWADAMILOLA JOSHUA ABUJA
731 GEORGE ORIBIM CARRICK UYO
732 GEORGE PRECIOUS TOLUWANI ABUJA
733 GERALD CHIDUBEM NWANKWO CHIDUBEM OPETE (DELTA)
734 GERMAN PRAISE OGAGA YENAGOA
735 GIDEON AJALA GIDEON KADUNA
736 GILBERT -CHIEDOZIEM CHIAGOZIEM PORT HARCOURT
737 GININWA TREASURE BARIDOLE PORT HARCOURT
738 GODSOWN JAMES IYIOWO CALABAR
739 GODWIN 0ZIOMA ABEOKUTA
740 GODWIN CHIBUIKEM DESTINY YENAGOA
741 GODWIN EBIMO JEWEL YENAGOA
742 GODWIN GABRIELLA EBIERE PORT HARCOURT
743 GODWIN JOHN ENUGU
744 GODWIN OLUWASEMILORE EJIROOGHENE ABEOKUTA
745 GODWIN SALVATION NWABUEZE ENUGU
746 GODWIN-EBONG JOEL LAGOS
747 GOLLEY OGHENETEJIRI SEAN BENIN
748 GOMBANKE PHILIP NYIMEOBARI PORT HARCOURT
749 GREEN DANIEL TAMUNOIMIEBAM OWERRI
750 GUOBADIA ERETIN,LESLIE BENIN
751 GWANI ABBA IBRAHIM GWAZA KADUNA
752 HABILA HAVILAH KYAULA KADUNA
753 HADDISON RUTH PEARL LAFIA
754 HAROLD JEFFREY KINGSLEY CALABAR
755 HARUNA DAVID YOLA
756 HARUNA IBRAHIM HYELAKUMI KADUNA
757 HEAP OONA CHRISTABEL ABUJA
758 HEZEKIAH OBARIDO UYO
759 HUMPHERY UMEH CANICE CHIAMADA KADUNA
760 IBANGA ABASIODU UYO
761 IBANI ELEAZAR SAVIOUR OPETE (DELTA)
762 IBE SASON CHIMDI ABUJA
763 IBE TOCHUKWU AYOMIKUN IBADAN
764 IBEH PECULIAR ABUJA
765 IBEKWE BOUNTY ABUJA
766 IBEKWE VICTORY CHINEMERMU ONITSHA
767 IBEMGBO BLOSSOM OZIOMA ABA
768 IBE-OFILI ARNOLD TOBECHUKWU OWERRI
769 IBERUCHE ONYEDIKACHI VICMANUEL LAGOS
770 IBETO SAMUEL CHIBUEZE IBADAN
771 IBIANG ELEAZER IGWE CALABAR
772 IBIKUNLE TEMITOPE JOSHUA ILORIN
773 IBUOLA FAVOUR FIYINFOLUWA ADO EKITI
774 IDAIMI-POLLYN EMMANUEL TAMUNO MIEBI OWERRI
775 IDEBE OKEIMUTE EGHONGON UYO
776 IDEGHE MITCHELL ONOSAKPONOME OPETE (DELTA)
777 IDEGWU DESTINY IJEOMA ABEOKUTA
778 IDEHEN OSARO,OMOGHENE OPETE (DELTA)
779 IDEMUDIA SAMUEL OGHOSA BENIN
780 IDIAKPONA IKEUSIRI-OGHENE,CHRISTY OPETE (DELTA)
781 IDIAPHO VICTOR GREAT OPETE (DELTA)
782 IDODE DENNIS OSHIOZOKHAI BENIN
783 IDOWU ADEDAMOLA DAVID IBADAN
784 IDOWU CALEB OLUWASEMILOGO IBADAN
785 IDUH JOELLA IFEACHUKWUDE WARRI
786 IFEANYI CHINECHEREM MARYANN ABEOKUTA
787 IFEANYI DANIEL IFEANYI ABUJA
788 IFEANYI-CHUKWUKA JIDERECHUKWU PORT HARCOURT
789 IFECHUKWU ONYEDIKACHUWU WONDERFUL ABEOKUTA
790 IFIEMOR OROHMENA OPETE (DELTA)
791 IGBAORETO OLADIMEJI IBADAN
792 IGBGBOO OYO-ORITSETAN GLORY OPETE (DELTA)
793 IGBINOBA EHINOMA SONIA BENIN
794 IGBINOVIA TAMARA CHARLES PORT HARCOURT
795 IGBOAMALU ALEX ONITSHA
796 IGBOKWE CHINEDU GODS POWER IBADAN
797 IGE OLUWAFUNMIBI SAMUEL ADO EKITI
798 IGELENYAH DANIEL CHIGOZIE PORT HARCOURT
799 IGHODARO ADAZEE GLORY BENIN
800 IGNATIUS BLISSJOY ABA
801 IGNATIUS DIVINE CHIDIEBUBE ONITSHA
802 IGO- AZUBUIKE HOMACHIMENUM MICHELLE PORT HARCOURT
803 IGWE EMMANUEL IHECHWCWU ABUJA
804 IGWE EZINNE PRECIOUS ENUGU
805 IGWE HELEN ABA
806 IGWE PREVAIL CHISOM ABA
807 IHEANYI ZEAL, CHIDUBEM ENUGU
808 IHEJIRIKA CHIZARAM D CALABAR
809 IHEME EMMANUEL CHUKUEMEKA ABEOKUTA
810 IHENEMEGWA EMMANUEL OBINNA LAGOS
811 IHONRE UWA GABRIELLA BENIN
812 IHUNWO PEACE ICHEMACHIMZI UYO
813 IJAODOLA JOSIAH OLUFEMI IBADAN
814 IJEH BENEDICTA ISIOMA BENIN
815 IJEOMA CHISOM UGOCHUKWU ABUJA
816 IJEOMA SHALOM CHIGOZIRIM PORT HARCOURT
817 IJEWERE VON-ERIC ABA
818 IJIYEMI FAVOUR AARINOLA LAGOS
819 IJOKO OKPUNYI DORATHY LAFIA
820 IJOMONE ANDREW GANRE OPETE (DELTA)
821 IKALAMA JOSEPHINE AWONGO PORT HARCOURT
822 IKE MELODY EBUBECHUKWU OSOGBO
823 IKE OSCAR TOCHUKWU OSOGBO
824 IKEAKONWU PEARL CHIMERENMA ABEOKUTA
825 IKECHI CHIDERA ANGUS ABA
826 IKECHUKWU CHIDIEBERE ABEOKUTA
827 IKECHUKWU CHIOMA ANGELA OWERRI
828 IKECHUKWU DEBORAH CHIMKASINMA YOLA
829 IKECHUKWU FLOURISH ABEOKUTA
830 IKECHUKWU FLOURISH ABEOKUTA
831 IKE-EZE DIVINE CHUKWUEBUKA ENUGU
832 IKEH OGOCHUKWU FRANCIS LAGOS
833 IKENNA DESTINY EKENE PORT HARCOURT
834 IKENNA EZEANI XAVI UDONNA ABUJA
835 IKE-OKEREKE ZARA CHIMDINDU ABA
836 IKEOKWU-CHINEDU UGOCHINYEREM FAVOUR OWERRI
837 IKIM PRINCESS PRINCE UYO
838 IKOGHO OBADIAH OGHENEOGAGA KADUNA
839 IKOH ALEXANDRIA ABASI-IFREKE LAGOS
840 IKORO-AWA NATHAN OLUWAFISAYOMI ABUJA
841 IKPEME XORAPEACE ONYEAGU LAFIA
842 IKPONMWOSA BELLA OSASUMWEN BENIN
843 IKPONMWOSA MICHEAL NOSAKHARA BENIN
844 IKWOGO OGHENERUNO PROMISE OPETE (DELTA)
845 ILIYA PECULIARTREASURE, OWLAMA PORT HARCOURT
846 ILOH PRAISE CHISIMDI ENUGU
847 ILUPEJU OLUWADAMILARE JOSEPH LAFIA
848 IMABIN IWARISO SONIA EELA YENAGOA
849 IMADE OSASENAGA VALERIE BENIN
850 IMEH DAVID EMMANUEL PORT HARCOURT
851 IMHONOPI DAVIDSON ABEOKUTA
852 IMHONTU JUDE OSINACHI LAGOS
853 IMIEKA EREZI-OGHENE DAVID LAGOS
854 IMOKE SAMUEL JAMES CALABAR
855 IMOLEHIN EMMANUELA PORT HARCOURT
856 IMUDIA GRACIOUS OSAWESE BENIN
857 INNOCENT ABRAHAM JALINGO
858 INNOCENT UCHENNA CHIEMALA ABA
859 INYANG NSIKAK YENAGOA
860 IRENEGBE KENNEDY OSARO PORT HARCOURT
861 IRIKEFE OGHENERUONA TUOYO BENIN
862 IROANWUSI HEPZIBAH,CHINUMENUM PORT HARCOURT
863 IRONBAR CHELSEA OPETE (DELTA)
864 IRONKWE DAVID ABUJA
865 IROROBEDJE OGHENERURO OPETE (DELTA)
866 IROULO DELIGHT ODILANMA ABUJA
867 ISAAC JESUFERANMI KEZIAH ABUJA
868 ISAAC KOME, JESSICA OPETE (DELTA)
869 ISAH SAMUEL GODS COVENANT ABUJA
870 ISAIAH IDANEME DANIELLA PORT HARCOURT
871 ISEMEDE MACHENRY O K LAFIA
872 ISHOLA ALIYAT OMOLARA IBADAN
873 ISIGUZO KARSTEN KELECHI PORT HARCOURT
874 ISINKALUAJAYI SEMILORE CALABAR
875 ISIOMA EBUBECHUKWU PURITY LAGOS
876 ISIORO OGHENEMARO ESOSA YENAGOA
877 ISRAEL MARTINS AMARACHUKWU ABA
878 ISREAL PRINCESS OLUWADUNSIN AKURE
879 ITAMUNOALA JUDAH IBIYE ABA
880 ITODO EZENWA ENUGU
881 IWAEGBE OBEHIOYE MISHAEL YENAGOA
882 IWEYAH JUDITH ABA
883 IWHOBE GOODNESS LIPE-UNIM ABUJA
884 IWUCHUKWU GIFT OLUMACHI ABA
885 IWUCHUKWU MICHAEL ABA
886 IWUOLISA CHIDIMMA CONFIDENCE ONITSHA
887 IYAMU ESEOSA PORT HARCOURT
888 IYANDA JOSHUA ABEOKUTA
889 IYAWA ADONIS CHUKWUWUIKEM LAGOS
890 IYO WOYINKIPREBI ANNE CHINWE PORT HARCOURT
891 IYOLOMA BELICIA SOTONYE ABA
892 IZEHI EBOSETALE LISA PORT HARCOURT
893 IZIREIN THEOPHILUS OLUWAPAMILERINAYO ABEOKUTA
894 IZUCHUKWU EXCEL LAGOS
895 JACK SOALA DESMOND CALABAR
896 JACOB EREYANATE DUKE .O PORT HARCOURT
897 JACOBS CHIBUIKEM ABUJA
898 JAJA TUOTAMUNO EMMANUEL PORT HARCOURT
899 JAMES OLUWADARASIMI SARAH ABEOKUTA
900 JAMES RUTH ONYINYECHI CALABAR
901 JEBWI AZRIEL LAFIA
902 JEFFERY ONYEUKWU BENIN
903 JEREMAIH JOELLA KOYINSOLA ILORIN
904 JEREMIAH VICTORY PORT HARCOURT
905 JESSE DAVID PWAJOK KADUNA
906 JESUOROBO AISOSA DAVID BENIN
907 JITTE PEARL CHIGORZIRIM OPETE (DELTA)
908 JOACHIN CHINECHEREM ONITSHA
909 JOASH BABA KUYET KADUNA
910 JOE EMMANUEL OTONYE SAMUEL YENAGOA
911 JOE HACHIMEGANUM TAMUNODIEPIRINYE PORT HARCOURT
912 JOEL ISONG UMOH PORT HARCOURT
913 JOEL OYINDAMOLA HEPHZIBAH ILORIN
914 JOHN - WOBODO PROSPER CHIZIEBUBE YENAGOA
915 JOHN CHIDERA PROMISE UYO
916 JOHN ETHEL ABUJA
917 JOHN JEPHEN UYO
918 JOHN JERRY SALEH LAFIA
919 JOHN OLORUNFEMI KADUNA
920 JOHN VICTOR CHIAGOZIEM ABUJA
921 JOHN WILLIAMS BENIN
922 JOHNSON CHIZARAM QUEENSLY LAFIA
923 JOHNSON PRAISE OGHELE OPETE (DELTA)
924 JOHNSON QUEENETTE CHIBUZOR LAFIA
925 JOODA INIOLUWA LAGOS
926 JOSEPHAT FAVOUR CHINONYEREM ABA
927 JOSHUA EHIMARIE DIVINE OPETE (DELTA)
928 JOSHUA JEREMIAH LAFIA
929 JOSHUA RICHARD OLUWADAMILOLA ABEOKUTA
930 JOSHUA TIMOTHY OLUWATIMILEYIN LAFIA
931 JOSIAH CHU ALEMAMI JEHIEL CALABAR
932 JOSIAH MIMSHACK OSETALE BENIN
933 JUBA JUDE DARASIMI ABEOKUTA
934 JUDE YOUSKE CHIEMEZUE LAGOS
935 JUDGES PRECIOUS YINJOH JALINGO
936 JUMBO HENRIETTA HENRY YENAGOA
937 JUMBO_-EGWURUGWU RUBY C. PORT HARCOURT
938 JUSTICE JOSHUA ONU YOLA
939 KADIRI DAVID BENIN
940 KAISER ORITSEMUGEWA JUBILEE PRINCE OPETE (DELTA)
941 KALEJAIYE EWAOLUWA ABEOKUTA
942 KALU SEAN OKEMSINACHI ABEOKUTA
943 KALU-UDO UDOCHUKWU OPETE (DELTA)
944 KANAYO AKAH DEBORAH LAFIA
945 KARIBO OTONTEYE INNOCENT UYO
946 KARIBOYE NIMI KARIBO OWERRI
947 KARIKPO LEMUEL BARIKWAME OPETE (DELTA)
948 KAYODE PEACE ANJOLAOLUWA ADO EKITI
949 KAYODE-DADA TEMILOLUWA AYOMIKUN ILORIN
950 KAZEEM FEYISARA ANUOLUWAPO ABEOKUTA
951 KEFAS PRAISE JALINGO
952 KELECHI TOCHUKWU PORT HARCOURT
953 KELEKO OLUWAFIMIDARA SAMUEL ABEOKUTA
954 KENNEDY PRAISE WINNER CHUKWUEBUKA OWERRI
955 KENNETH EBANOSETA HONOUR BENIN
956 KENNY-JIDE TENIOLA ENIIFE DANIEL ABEOKUTA
957 KEVIN SALINA-FAITH ABUJA
958 KINGSLEY CHISOM PAULA ABEOKUTA
959 KINGSLEY CHURCHILL ADO EKITI
960 KOLADE OLUWAMAYOMIDE OLUWAJOMILOJU LAGOS
961 KOLAPO DANIEL AYOMIDE ABUJA
962 KOMOLAFE ERIOLUWA SARAH AKURE
963 KOMOLAFE OLUWATOBILOBA ORIBI PORT HARCOURT
964 KOYA BERNICE OLUWANIFEMI LAGOS
965 KPERE-NWANKWO KWENYEREHUKWU G. ENUGU
966 KPOHRAROR OGHENERUKEVWE SARAH OPETE (DELTA)
967 KWARI WATRAHYEL LAFIA
968 KWARI WATRAHYEL DEBORA ABUJA
969 LABAN PRISCILLA ABUJA
970 LABURTA JASON KILIMANG ABUJA
971 LAOYE OLUWATIMILEHIN PAUL ABEOKUTA
972 LARRY FAVOUR PEREMOBOERE YENAGOA
973 LASISI ABIMBOLA RUTH ADO EKITI
974 LASISI DARASIMI ABEOKUTA
975 LAWAL PAUL TAIWO IBADAN
976 LAWAL LARABA SAMUEL KADUNA
977 LAWAL SOLARIN OLUWATUMININU TEMILOLA LAGOS
978 LAWAL TENIOLA LAGOS
979 LAWRENCE GLORIOUS ONYINYECHI PORT HARCOURT
980 LAWRENCE PAULA OWERRI
981 LAWSON CORNELIUS IBADAN
982 LAZARUS UWEM UYO
983 LEDUM MIRACCLE BARINEKAYIRA CALABAR
984 LEKWA CHIDINMA ESTHER ENUGU
985 LIKITA SOLOMON MUSA ABUJA
986 LOIUS GREAT SOMADINA A ABA
987 LONGE DAVID ABEOKUTA
988 LUCKY DANIELLA CHIOMA ABA
989 M ARKYAAH AONDODOO LAFIA
990 MACAULAY TEMURU PERFECTION PORT HARCOURT
991 MADEWALE OLUWATENIOLA TAAVI ABEOKUTA
992 MADU FAVOUR OGECHI OWERRI
993 MADUABUCHI DANIEL MADUABUCHI IBADAN
994 MADUAKOR DEBORAH CHIAKA LAGOS
995 MADUME IGWECHI ABA
996 MAIDAWA DON-JESSE LAUTANA ABUJA
997 MAIGIDA MABEL URENYANG RIMAMSIKWE BENIN
998 MAIRIGA ANENYOWA JEPHTHAH OPETE (DELTA)
999 MAKAN NANANAN GIG LAFIA
1000 MAKANJUOLA MODESAYO BELLA ILORIN
1001 MAKSHA EMMANEL ANTHONY YOLA
1002 MALASOWE JOANNA OLUCHI OGOAMAKA LAGOS
1003 MALOMO ELIZABETH INIOLUWA ABUJA
1004 MARIERE UFUOMAJOSH OPETE (DELTA)
1005 MARTIN-MBA EXCEL NMESOMA ABUJA
1006 MARTINS SOPURUCHUKWU GIDEON ENUGU
1007 MATHEW AWARI PLEASANT OWERRI
1008 MATHEW CHISOM ESTHEW ABUJA
1009 MATSWEN CHIVOMA SHEKARAU JALINGO
1010 MAX-ANYAEGBU NMESOMA ABUJA
1011 MBA MICHELLE CHINOYELUM PORT HARCOURT
1012 MBAGWU IFEANYI KADUNA
1013 MBAH ESTHER OGOCHUKWU ENUGU
1014 MBANEFO MIKEL SOMTO CHUKWU OWERRI
1015 MENE ORITSETSEYI CHRISTOPHER OPETE (DELTA)
1016 MESEKO TIWADAYO DANIEL ABEOKUTA
1017 MEZUMA CHIZTEREM MILDRED PORT HARCOURT
1018 MGBEMENA MICHAEL SOMADINA ENUGU
1019 MICHAEL FAITH , OLUWABUKUNMI ABEOKUTA
1020 MICHAEL OJOMIDEJU JALINGO
1021 MINIMA DANIEL BOMA YENAGOA
1022 MOLUNO ANGEL CHINEDU BENIN
1023 MORDI MIRACLE 08 ABEOKUTA
1024 MORDI DAISY NGOZI BENIN
1025 MOSES CHINONSO JAMES ABUJA
1026 MOSES MARVELLOUS ABEOKUTA
1027 MOSES RUKEVWE ABA
1028 MOSES SALASI RAYMOND ABUJA
1029 MOSES VICTORY CALABAR
1030 MOYE MARVELLOUS OLUWASEMILAANU ABEOKUTA
1031 MSHELBWALA HYELNI HANNAH ABUJA
1032 MUSA ISAAC GWAZAYET ABUJA
1033 MUWHEN MAJESTY IGBUNUOGHENE OPETE (DELTA)
1034 NALDA NJEMCHANG DANIEL LAFIA
1035 NASARA DANMALLAM JOSHUA ABUJA
1036 NASIKPO TOMBARI GOLD PORT HARCOURT
1037 NATHHAN DEBORAH PORT HARCOURT
1038 NATHSON EUNICE ONYEKAOZUNI ABA
1039 NDAGHU DESTINY JULIUS YOLA
1040 NDOME MIRACLE CHRISTOPHER CALABAR
1041 NDUAGU PEARL GLORY ABEOKUTA
1042 NDUBUISI PECULIAR OWERRI
1043 NDUBUISI SASHA PORT HARCOURT
1044 NDUBUISI VICTOR CHIBUIKEM ONITSHA
1045 NDUKA CHARLES TOBECHUKWU ABUJA
1046 NDUONOFIT ETEMA JASON ABUJA
1047 NELSON EMMANUEL CHUKWUEBUKA LAFIA
1048 NGBEDE TIMOTHY OCHOWECHI ABA
1049 NGONADI CHIMEMELIE FAVOUR LAGOS
1050 NIWEIGHA DAVID DOUBARA YENAGOA
1051 NJIRIKA CHIDINMA MIRACLE OWERRI
1052 NKEBEM KELVIN LAGOS
1053 NKEM DIVINE ENYINNAYA OWERRI
1054 NKEM SOMTOCHUKWU DESTINY ENUGU
1055 NKWEDE VICTORIA ONITSHA
1056 NLEMCHUKWU OLUCHI DIVINE KADUNA
1057 NMEROLE OLUOMACHUKWU OPETE (DELTA)
1058 NNABUIFE CHINEMEIME ONITSHA
1059 NNADI CHIBUIKE ONITSHA
1060 NNADI KOSI YENAGOA
1061 NNAMDI TESTIMONY ENUGU
1062 NNAMDI-OKAFOR SOMKENECHUWU FAVOUR LAFIA
1063 N-OKOROAFOR AMARACHUKWU STEPHANIE ENUGU
1064 NOMSO-AGUIYI CHIMAMANDA, DELIGHT PORT HARCOURT
1065 NOSAHORO DIVINE DAVID ABA
1066 NSANAM DOMINION NIABARI UYO
1067 NSUGBE DAVID ABEOKUTA
1068 NTUEN DESMOND UBONG UYO
1069 NWABUEZE TONNA ABA
1070 NWABUOKEI OSINACHI ABUJA
1071 NWACHUKWU ONYEMAUCHECHUKWU CHAYIM ABEOKUTA
1072 NWACHUKWU SOCHIKAIMA LAGOS
1073 NWADIKE AMARACHI MARYGIFT OWERRI
1074 NWAGWUAGWU KELECHI GOODNESS ABUJA
1075 NWAKA NOEL KELECHUKWU PORT HARCOURT
1076 NWAKAJI BEATRICE OBARILELEMI ABA
1077 NWAKMMA BRIGHT ONYEDIKA ONITSHA
1078 NWAKOHU FREDRICK PORT HARCOURT
1079 NWANERI DIVINE-FAVOUR CHIDIEBERE BENIN
1080 NWANI DANIEL CHUKWUEMEKA ABEOKUTA
1081 NWANI GREATMAN ENUGU
1082 NWANKWO CHIMKASIMMA ABEOKUTA
1083 NWANKWO CCHINEME IHUOMA FAVOUR ABA
1084 NWANKWO IRENE AMARACHI CALABAR
1085 NWANNEKA BLOSSOM CHUKWUEMEKA OSOGBO
1086 NWAOGU RIGHTTIME MMESOOMACHI .C. UYO
1087 NWAOKOLO KENDRA CHIDINMA LAFIA
1088 NWEAGERUE CHIZARAM SUCCESS OWERRI
1089 NWEDA GLORY EBUBE LAGOS
1090 NWIZOR EMMANUELLA BIAKA PORT HARCOURT
1091 NWOBOMIWE GERRA ABA
1092 NWOGU ONYENAM YENAGOA
1093 NWOGU GOSPEL IKECHUKWU LAFIA
1094 NWOKE UGONNA DONALD ABEOKUTA
1095 NWOKEDI AMANDA ITOHAN ONYINYE PORT HARCOURT
1096 NWOKOCHA SOCHIMNEME,CHIKESIRUM PORT HARCOURT
1097 NWOKOLO ESTHER OGOCHUKWU ABUJA
1098 NWOKOMA RICHARD,CHIDIEBUBE ABA
1099 NWOKORO UGONNA KENEDY LAGOS
1100 NWOLISA CHARLES NNAEMEKA CALABAR
1101 NWORAH TOCHUKWU OPETE (DELTA)
1102 NWOSU ADAKU SOMTOCHUKWU ABA
1103 NWOSU EMMANUEL CHIMDINDU OWERRI
1104 NYONG ALBRIGHT D,ISRAEL OPETE (DELTA)
1105 NZOOVA AABARI FIDELIS CALABAR
1106 OBADINA ISRAEL ABEOKUTA
1107 OBAHIAGBON SAMUEL OSAZEME BENIN
1108 OBAJE OGBOLE SETH ABEOKUTA
1109 OBAKIN ISEOLUWA IMOLEAYO LAGOS
1110 OBALOTO NATHAN JESUNIFEMI BENIN
1111 OBANI SAMIAT IBADAN
1112 OBANRO TOYOSI ADEDIWURA ILORIN
1113 OBASA DANIELLA KADUNA
1114 OBAYEMI OLUWAFERANMI MARVELOUS PORT HARCOURT
1115 OBETA CHIMAMANDA MICHELLE LAGOS
1116 OBI ADAEBUBE ESTHER OBI LAFIA
1117 OBI CHIDUBEM HENRY YOLA
1118 OBI SOMTOCHUKWU ELVIS ENUGU
1119 OBIALO RUTH NKECHI ABEOKUTA
1120 OBICHI DAVID CHIMDINDU PORT HARCOURT
1121 OBIDI BRYAN ABEOKUTA
1122 OBIENU IZUCHUKWU DAVID PORT HARCOURT
1123 OBILOR FABULOUS PORT HARCOURT
1124 OBINNA UGONNA COVENANT IBADAN
1125 OBIOHA IJEOMA FLORENCE OGBEYALU ABA
1126 OBIORA-CHIBUNDU CHINUALUMOGU CHIMDIKE ABUJA
1127 OBIOSA PRECIOUS NGOZI PORT HARCOURT
1128 OBIUKWU ELSIE CHIZITEREM PORT HARCOURT
1129 OBOMANU SAMUEL TAMUNO IYOWUNA CALABAR
1130 OBORO AARON OPETE (DELTA)
1131 OBRESAH WILLIAM OPETE (DELTA)
1132 OBRO DENZIL OGHENETEJIRO PORT HARCOURT
1133 OBUEZUE IKECHUKWU EMMANUEL KADUNA
1134 OBULIA JEREMIAHDENYEFA OPETE (DELTA)
1135 OCHAI NATHANIEL ADANU KADUNA
1136 OCHE ANGELLA ONYOWOICHO KADUNA
1137 OCHEJA BISHOP UMAOJO JEWEL KADUNA
1138 OCHENI OJOCHEGBE ANABEL OPETE (DELTA)
1139 OCHOGBU IHOTU KADUNA
1140 OCHOLI DANIEL LAFIA
1141 ODAFEN OJIEHMEN LAFIA
1142 ODEDE TAMARAMIEBI FAVOUR KADUNA
1143 ODESENEKA. ATAKOGHENE EMMANUELLA OPETE (DELTA)
1144 ODEYEMI ESTHER OLUWABORI LAGOS
1145 ODIASE EFE ADESUA BENIN
1146 ODIASE IYOBOSA BENEDICTA BENIN
1147 ODIILI REJOICE CHIAZOKAM ENUGU
1148 ODIKA EMMANUEL EMEKA CALABAR
1149 ODINKEMELU BLOSSOM OWERRI
1150 ODION-UWADIALE OSERIEMEN JULIA OPETE (DELTA)
1151 ODOEMELAM CHUKWUEMEKA EMMAUNEL PORT HARCOURT
1152 ODOFIN OLUWATOJUMI GLORY ADO EKITI
1153 ODOGWU SOMKENE . D ABEOKUTA
1154 ODUNOLA GRACE OYINDAMOLA LAGOS
1155 ODUPITAN TESTIMONY DAMILOLA ESTHER IBADAN
1156 ODUSANYA DAMILOLA LAGOS
1157 ODUSI MOFIYINFOLUWA IREOLUWA ABEOKUTA
1158 ODUTEMU ANNABEL OGHENEKOWHODO OPETE (DELTA)
1159 ODUTOMARE DIVINE OPETE (DELTA)
1160 OFEM LINCOLN AUGUSTINE CALABAR
1161 OFI EMMANUELLA AKURE
1162 OFODI CHIOMA RUTH KADUNA
1163 OFOEGBU CHARLES-BEN ONITSHA
1164 OFOTOKU BOME OPETE (DELTA)
1165 OFULI TOBENNA EMMANUEL LAGOS
1166 OFURUM DANIEL CHIMBURUOMA PORT HARCOURT
1167 OGA EUNICE ONAHI LAFIA
1168 OGA JASON ABUJA
1169 OGAGA SETH ELAGBAJE O UYO
1170 OGAH DOMINION EGAHI ONITSHA
1171 OGAH PEACE OLUEBUEBE ENUGU
1172 OGAN ELI ELIZABETH OPETE (DELTA)
1173 OGAN NISSIM SOLOMON ABUJA
1174 OGAREE BLOSSOM BIOBELE ABA
1175 OGBA CHIDINDU JOY ABEOKUTA
1176 OGBAISI OSELUMESE PRECIOUS ADO EKITI
1177 OGBALA RUTH OGBONNAYA ENUGU
1178 OGBALOR ALICE ANN PORT HARCOURT
1179 OGBE SOBARINJE CHRISTIAN CALABAR
1180 OGBEIDE AKHERE DESTINY BENIN
1181 OGBEIDE AMADIN NOREDIA BENIN
1182 OGBEIDE_OHENHEN UYIOSA DIVINE ABUJA
1183 OGBEKENE OGHENEMARO BENEDICTA OPETE (DELTA)
1184 OGBODO NMESOMA,JENNIFER KADUNA
1185 OGBOGORO PEACE ARUORIWO OPETE (DELTA)
1186 OGBOLE JONATHAN PORT HARCOURT
1187 OGBONDA ENYINDA CHIMDUGAM PORT HARCOURT
1188 OGBONDAMATI DAVID-JOHN DAZUNUCHI ABA
1189 OGBONMWAN OSAMUDIAMEN AKURE
1190 OGBONNA BRIAN LIGHT CHUKWUDUBEM PORT HARCOURT
1191 OGBONNA DIVINE ENUGU
1192 OGBONNA EBELECHUKWU REBECCA ABUJA
1193 OGBONNA GOODLUCK CHUKWUEMEKA ENUGU
1194 OGBONNA ONYINYE PRECIOUS ONITSHA
1195 OGBONNAYA CHIBUEZE CHRISTOPHER PORT HARCOURT
1196 OGBOWU IBIERE PRECIOUS PORT HARCOURT
1197 OGBU STEPHEN IKEDICHUKWU LAFIA
1198 OGBUABOR TOCHUKWU ONITSHA
1199 OGBUKA CHIOMA JOY ILORIN
1200 OGBUKA DESTINY CHIDUBEM JALINGO
1201 OGBUKE CHUKWUPURU ONITSHA
1202 OGBULU BELLA TAMUNOIBIM PORT HARCOURT
1203 OGEH ROLAND ADAKOLE LAFIA
1204 OGELEKA DIVINE IFEOMA OPETE (DELTA)
1205 OGHALA FAVOUR OPETE (DELTA)
1206 OGHENEKEVWE OGHENEMARHO PATRICK PORT HARCOURT
1207 OGHENEOVO BLOSSOM KIKELOMO OPETE (DELTA)
1208 OGHUVWU SHARON OPETE (DELTA)
1209 OGIDI ALECHENU JOSHUA LAFIA
1210 OGO GOODLUCK C. ONITSHA
1211 OGU VICTOR CHUKWUMBANA CALABAR
1212 OGU-AKWIWU NNAEDOZIEM JOSEPH OWERRI
1213 OGUIKE CHIDERA OGUIKE PORT HARCOURT
1214 OGUJI CHINEMEMMA FAVOUR ONITSHA
1215 OGUMBA KAMSI JOSHUA PORT HARCOURT
1216 OGUMBA KOSI CELEB OWERRI
1217 OGUNDEJI SOLOMON INIOLUWA IBADAN
1218 OGUNDEJI EMMANUEL TIMI LAFIA
1219 OGUNDELE IREOLUWA IBUKUNOLUWA IBADAN
1220 OGUNDEYI OLUWATOMI SAMUEL LAGOS
1221 OGUNDOLIE AJIJOLAOLUWA GABRIELLE LAGOS
1222 OGUNGBAMILA OLUWADEMILADE DAVID ABEOKUTA
1223 OGUNKOYA DOUBRA LAGOS
1224 OGUNLADE DELIGHTSOME FIKAYOMI ADO EKITI
1225 OGUNMILORO MOFE PORT HARCOURT
1226 OGUNMODEDE OLUWADARASIMI ESTHER ABEOKUTA
1227 OGUNRINDE ARAOLUWA ABEOKUTA
1228 OGUNRINDE PRECIOUS TIJESUNIMI LAFIA
1229 OGUNROMILA FOLASEWA OLUWAPELUMI ABEOKUTA
1230 OGUNSANYA IYANUOLUWA JESUTOFUNMI ABEOKUTA
1231 OGUNSOLA EBUNOLUWA GRACE ABEOKUTA
1232 OGUNSUA FUNMILAYO CHIOMA ABUJA
1233 OGUNYEMI AYOKUNMI ADEMOLA LAGOS
1234 OHANELE ANDREA ADAEZE PORT HARCOURT
1235 OHANUGO JEFFREY OHANUGO PORT HARCOURT
1236 OHIRI-NNOROM MARVELOUS CHIBUEZE OWERRI
1237 OHIRI-NNOROM MELODY CHINAZA OWERRI
1238 OHWO KELVIN OGHENETEGA OPETE (DELTA)
1239 OIGIANGBE OMONEFE DANIELLA OPETE (DELTA)
1240 OJE EZICHI KANU OPETE (DELTA)
1241 OJERINDE NATHANAELOLUWAPEMISIRE ABUJA
1242 OJO FIYINFOLUWA FRUITFULNESS LAGOS
1243 OJO MICHAEL AYODEJI AKURE
1244 OJONG AYEOBASE FAVOUR ABUJA
1245 OJUKWU CHIBUIKE LAGOS
1246 OKAFOR CHIEMERIE GODSMERCY ABEOKUTA
1247 OKAFOR OLIVE ONITSHA
1248 OKAFOR ONYEDIKACHI CHINEMENMA UYO
1249 OKAFOR OSINAKACHUKWU CHINAZA ENUGU
1250 OKAREDJE SUCCESS OMAMUYOVWI OPETE (DELTA)
1251 OKE AYOMIDE DANIEL LAGOS
1252 OKE DAMILADE,DANIELA PORT HARCOURT
1253 OKE INIOLUWA PRISCA OSOGBO
1254 OKE OLUWAGBOTEMI AYOBOLA LAGOS
1255 OKEBALAMA EZIUDOCHUKWU DESTINY OWERRI
1256 OKECHUKWU PRECIOUS CHIZITEREM LAGOS
1257 OKECHUKWU DEBORAH PORT HARCOURT
1258 OKECHUKWU MELODY NKEMBUCHI CHIKAMSO ABUJA
1259 OKEDIJI GOODNESS ABEOKUTA
1260 OKEKE BENJAMIN UGOCHUKWU YENAGOA
1261 OKEKE CHIDINMA FAVOUR OPETE (DELTA)
1262 OKEKE CHINEMEZU PORT HARCOURT
1263 OKEKE CHUKWUMA GODSENT C. OPETE (DELTA)
1264 OKEKE EMEKA PRINCE PORT HARCOURT
1265 OKEKE GODSLIGHT NWABUEZE ENUGU
1266 OKEKE OGBENNA DAVID ABEOKUTA
1267 OKEKENWA SOMTOCHUKWU DECLAN ABA
1268 OKEME VICTOR OCHEOLA KADUNA
1269 OKENE CHIMMARUNMA JADEN PORT HARCOURT
1270 OKERE DANIEL FAVOUR CHIZARAM OSOGBO
1271 OKERE IHEOMACHUKWU DANIELLA ABUJA
1272 OKEUHIE CHINENYENWA PORT HARCOURT
1273 OKEYODE OLUWASEMILORE ABUJA
1274 OKIBE GODS WILL OKIBE ABEOKUTA
1275 OKIKE FAVOUR BLESSING ILORIN
1276 OKITI JOHN AVWEROSUOGHENE OPETE (DELTA)
1277 OKOCHA NDAMZI SHAUN PORT HARCOURT
1278 OKOGBUE DAVID SOMFECHI YENAGOA
1279 OKOH ISAAC EBUBE ABEOKUTA
1280 OKOH OGHENEVWAIRE DEBORAH PORT HARCOURT
1281 OKO-IKPOR PRAISE CHUKWUEMEKA PORT HARCOURT
1282 OKOKO DAVID UWEM UYO
1283 OKOLI CHIZARAM JESSICA PORT HARCOURT
1284 OKOLI CHUKWUEMEKA NATHAN ENUGU
1285 OKOLI DANIEL SOCHIMA LAFIA
1286 OKOLI GOODLUCK CHIMUANYA ONITSHA
1287 OKOLI IFECHUKWU RICHARD ENUGU
1288 OKOLI WALTER OWERRI
1289 OKON BLESSING EMMANUEL CALABAR
1290 OKON DUNAMIS CALABAR
1291 OKON TEMPLE SYLVESTER JALINGO
1292 OKON TEMPLE SYLVESTER ABEOKUTA
1293 OKONJI WILLIAMS OPETE (DELTA)
1294 OKONKWO JOSHUA ABEOKUTA
1295 OKONKWO VICTOR CHINEMEREM ABEOKUTA
1296 OKOOSI KENDRICK ABUJA
1297 OKORAFOR DAVID UYO
1298 OKORIE EMMANUEL EKENE IBADAN
1299 OKORIE IFECHUKWU PRINCE ABUJA
1300 OKORO GOSPEL OGHOSA PORT HARCOURT
1301 OKORO ISABELLA LAGOS
1302 OKORO OSINACHI WISDOM ABA
1303 OKOROAFOR GOODNESS OWERRI
1304 OKOROWO SAMUEL TOCHUCKO ENUGU
1305 OKOTIE SAMSON OKEROGHENE PORT HARCOURT
1306 OKOTIE SAMUEL EJIROGHENE PORT HARCOURT
1307 OKOYE CHINAZAEKPERE LAGOS
1308 OKOYE CHIMAMANDA PEACE PORT HARCOURT
1309 OKOYE CHUKWUNWIKE DIVINE ABUJA
1310 OKOYE DABERECHUKWU ANGEL ABUJA
1311 OKOYE KENECHUKWU FRANKLIN ABUJA
1312 OKOYE KENECHUKWU NATHAN ENUGU
1313 OKPA FAVOUR SAMITA PORT HARCOURT
1314 OKPA PRAISE SAMITA CALABAR
1315 OKPAKO OGHENETEGA WARRI
1316 OKPALE EKPERIMA HERITAGE OPETE (DELTA)
1317 OKPALE. JACKSON,OHEHA. LAFIA
1318 OKPARA TOBENNA DONALD OWERRI
1319 OKPE EMMANUEL GBENEKPIGI [JRN] PORT HARCOURT
1320 OKPO PRAISE IMANMACHUKWU ABEOKUTA
1321 OKPUNU OSEZUWA KELVIN BENIN
1322 OKPUZOR BRYNN CHUKWUEMEKE OPETE (DELTA)
1323 OKUDU TAMARALAYEFA DIVIN PORT HARCOURT
1324 OKUNBOR DAVID OSAYAMEN FAVOUR BENIN
1325 OKUNROMADE PETER ILORIN
1326 OKUSANYA OLOWOYO TEMILOLUWA JUDAH ABEOKUTA
1327 OKUTEPA EMMANUEL UNKWUOJO LAFIA
1328 OKWARA JOHNVANNEY ABA
1329 OKWUDIBE EMMANUEL NKENCHOR BENIN
1330 OLABOSINDE MICHAEL TEMITOPE ABUJA
1331 OLADAPO SEMILORE DANIEL ABUJA
1332 OLADEJO GOODNESS OLUWADARSIMI LAGOS
1333 OLADELE EMMANUEL OSOGBO
1334 OLADIMEJI PRECIOUS OLUWADARASIMI ABEOKUTA
1335 OLADIPO GOODNESS AKURE
1336 OLADIPO MERCY AKURE
1337 OLADIPO TEJUOLA AKURE
1338 OLADIPUPO FERANMI EMMANUEL ABEOKUTA
1339 OLADIPUPO ISRAEL IBADAN
1340 OLADIPUPO HARRIET MOYINOLUWA LAGOS
1341 OLADITI OLAMIPOSI OMOBOLAJI LAGOS
1342 OLADOKUN JESUTOFUNMI TRYPHENA AKURE
1343 OLADUNJOYE MOYINOLUWA,EMMANUEL LAGOS
1344 OLAGUNJU POWEILA OLUWATIMILEHIN BENIN
1345 OLAIFA ISAIAH ENUGU
1346 OLAJIDE PRECIOUS AYOMIDE PORT HARCOURT
1347 OLAKULEHIN OLUWABANJI TOSIN IBADAN
1348 OLAKUNLE SHARON TOLUWASE ABEOKUTA
1349 OLALAYE AYOMIDE KIM SHAH LAGOS
1350 OLALEKAN SAMUEL OLAMIPOSI ILORIN
1351 OLALEKE ANJOLA EUNICE ABEOKUTA
1352 OLALERE AYOBAMI PREVAIL ABUJA
1353 OLAMOYEGUN OYINKANSOLA OYINDAMOLA OSOGBO
1354 OLANIRAN ISRAEL OLADIPUPO LAGOS
1355 OLANIRAN O.PROMISE LAFIA
1356 OLANIYAN AYOMIDE OREOLUWA AKURE
1357 OLANIYAN AYOMIDE PHILIP KADUNA
1358 OLANIÝI-IDOWU BEAUTIFUL TIJESUNIMI ABUJA
1359 OLANREWAJU ERI-IFEOLUWA EMMANUEL LAGOS
1360 OLANREWAJU HADASSAH DUNSINLOLUWA ILORIN
1361 OLAOMO IYINOLUWA BOLADE ABEOKUTA
1362 OLAOTI OLUWADAMILOJU ANUOLUWAPO LAGOS
1363 OLASANOYE BUKAYOMI QUEEN ESTHER LAGOS
1364 OLATEJU OLUWASEMILORE ADEWALE ENOCH IBADAN
1365 OLATOKUN MORDECAI J. ABUJA
1366 OLATUNJI OLASUBOMI OLATUNJI ABUJA
1367 OLATUNJI OLUWADAMIRE AYODEYI IBADAN
1368 OLAWALE IFEDAMOLA ESTHER OPETE (DELTA)
1369 OLAWUMI OMOTOLA JOSEPHINE LAGOS
1370 OLAWUNMI OLUWADUNSIN ISRAEL BENIN
1371 OLAWUYI AYOMIDE DAVID ABEOKUTA
1372 OLAYANJU DAVID ABUJA
1373 OLAYINKA DAVID IREOLUWA ILORIN
1374 OLAYINKA OLUWATOMISIN LAGOS
1375 OLAYIWOLA DAMILOLA JANET LAFIA
1376 OLEKA EBUBECHI YENAGOA
1377 OLIGBI DANIEL OSEMEGBE LAFIA
1378 OLISE MERCY EBERE OPETE (DELTA)
1379 OLISEMEKE EXCELLENCE CHIWENDU BENIN
1380 OLOFIN EWAOLUWA IBADAN
1381 OLOGE OYINKANSOLA EBUNOLUWA JALINGO
1382 OLOMINU CHARLES ADEBOWALE ADO EKITI
1383 OLORUNPOMI PRAISE,YIOLUWA JALINGO
1384 OLORUNSOLA MOFEOLUWA GAIUS JALINGO
1385 OLOWOLAGBA FERANMI, RESTORE. LAGOS
1386 OLOWOPETOYE TOLUWALOPE DORCAS IBADAN
1387 OLUBUNMI JESULOLUWA EMMANUEL BENIN
1388 OLUDARE PHILIPS JESUTOFUNMI LAGOS
1389 OLUDE TOBI LAGOS
1390 OLUGBENGA GODSGIFT MOJETOLUWA UYO
1391 OLUGBUO MUNACHISO MICHAEL OWERRI
1392 OLUGBUO OGECHIKANMA EBENEZER ABUJA
1393 OLUMOR OLUCHUKWU NICHOLE PORT HARCOURT
1394 OLUNGWEONWI GPDSPOWER PRECIOUS PORT HARCOURT
1395 OLUPOPOOLA AYOOLUWA LAFIA
1396 OLUROTIMI FAITHFULNESS OREOLUWA ADO EKITI
1397 OLUSANYA DAVID IREOLUWA ABEOKUTA
1398 OLUSEGUN WILLIAMS,OLUWATOSIN LAFIA
1399 OLUSEYE MOGBOLUWAGA ABUJA
1400 OLUSEYE OLUWAJOMILOJU EMMANUEL ABEOKUTA
1401 OLUSOLA-DADA ABIMBOLA DAVID ABEOKUTA
1402 OLUSOLA-DADA GBEMISOLA FAITH LAGOS
1403 OLUTAYO IFEDAYO ANJOLAOLUWA LAGOS
1404 OLUWABUNMI MOJETOLUWA AYOBAMI LAGOS
1405 OLUWAGBEMI ESTHER AYOMIKUN ABEOKUTA
1406 OLUWALEYE BLESSING OLUWAFOLAKEMI LAGOS
1407 OLUWAMUKOMI DANIEL AKURE
1408 OLUWAPELUMI GLADYS JESUTOFUNMI AKURE
1409 OLUWAROTIMI OOREOLUWA PEACE AKURE
1410 OLUWAROTIMI PRAISE OREOLUWA ILORIN
1411 OLUWASEGUN ENIOLA DIVINE O. LAGOS
1412 OLUWASEGUN SAMUEL OLUWATOBILOBA LAGOS
1413 OLUWASINAFUNMI JOHN OLAKUNLE LAFIA
1414 OLUWAYEMI SAMUEL OLUWANIFEMI ABEOKUTA
1415 OLUWOLE SAMUEL ABEOKUTA
1416 OLUYEMI DESIREE OLUREMI KADUNA
1417 OLUYO DAMILARE STEPHEN ILORIN
1418 OMAH QUEENESTHER YENAGOA
1419 OMAKU OHUNENE KADUNA
1420 OMALE SHARON ABUJA
1421 OMEH ARINZECHUKWU EXCEL CALABAR
1422 OMEH BENITA CHIAMAKA ABUJA
1423 OMEIZA FAITH ONYINOYI ABUJA
1424 OMETAN FORTUNE OGHENERUKEVWE OPETE (DELTA)
1425 OMINI BLESSED PORT HARCOURT
1426 OMISAKIN OLABAMIWA ISAAC LAGOS
1427 OMODU EMMANUELLA OMASIRUCHI PORT HARCOURT
1428 OMOKARO DANIEL OSAGIE KADUNA
1429 OMOKHOMION CHRISTABEL BENIN
1430 OMOKHUA ELIJAH EFOSA LAFIA
1431 OMOOBA AYODELE AANUOLUWAPO OSOGBO
1432 OMOREGIE ASHLEY OMONZELE BENIN
1433 OMOREGIE VICTOR BENIN
1434 OMORIAWO IVIE AWONGONENGIOFORI GABRIELLE BENIN
1435 OMOROWA EPHRAIM OSAOYE ABA
1436 OMORUAN MERCY ILORIN
1437 OMOTAYO EMMANUELLA ODUNAYO ABEOKUTA
1438 OMOYENI MOYINOLUWA VICTORY LAGOS
1439 OMOYIBO DANIELLA UFUOMANEFE BENIN
1440 OMOZUYI FAVOUR OLUWABAKUMI LAFIA
1441 OMUDU OGHALEOGHENE PORT HARCOURT
1442 OMUNWA-OTIEGEDE CRISTON KAECHUKWU ADO EKITI
1443 ONA EMENIKE ENUGU
1444 ONAH DIVINE CHIMUANYA LAGOS
1445 ONASANYA AYOTUNJI EMMANUEL ABEOKUTA
1446 ONAZI MAKAYLA AGBENU ABUJA
1447 ONCHE KEREN OCHANYA ABEOKUTA
1448 ONEMOLEASE OSERIEME ARNOLD BENIN
1449 ONI OLUWASOLA ESTHER IBADAN
1450 ONI MIRACLE OLUWATIMILEHIN ADO EKITI
1451 ONI OFUREOSE PECULIAR OPETE (DELTA)
1452 ONI OLAKITAN PORT HARCOURT
1453 ONIANWA EBUBECHUKWU MICHAEL PORT HARCOURT
1454 ONIBUDO JOSHUA DOMINION LAGOS
1455 ONIKU AKINLOLUWA ADO EKITI
1456 ONIKU AKINLOLUWA DANIEL ADO EKITI
1457 ONILEDE GRACE OLUWASEMILORE ABUJA
1458 ONOJA HEPHZIBAH IHOTUKOWOICHO ABUJA
1459 ONU JOSEPHINE CHIGOZIRIM ENUGU
1460 ONUNKA UGOCHI FAITH ABA
1461 ONUOBIA EZEKWESIRI CHIEMELA JOSEPH PORT HARCOURT
1462 ONUOHA CHIZARAM MICHEAL ABUJA
1463 ONUOHA VICTOR KELECHI ABEOKUTA
1464 ONUORAH KAMSIYOCHUKWU OLUWATOBI LAGOS
1465 ONUORAH NWABUNWANNE LAFIA
1466 ONWUAMAEZE MMESOMA CHRISTABEL OPETE (DELTA)
1467 ONWUASOIZU REVIVAL ONITSHA
1468 ONWUEMELE CHUKWUEBUKA LEONARD IBADAN
1469 ONWUKA MUNACHI KADUNA
1470 ONYEACHU DELIGHT CHUKWUKAIMA OWERRI
1471 ONYEAKAZI CHIAMAKA PRECIOUS ABEOKUTA
1472 ONYEBIGWU NHIEOMA DIVINE KENNEDY PORT HARCOURT
1473 ONYEBUCHI CHIKAMSO DANIEL LAFIA
1474 ONYEJI ESTHER IFUNANYA LAGOS
1475 ONYEKA CHIMAMANDA CHRISTABEL PORT HARCOURT
1476 ONYEKA TOCHUKWU DANIEL ENUGU
1477 ONYEKWELE CHIMERENMA GOODNESS LAFIA
1478 ONYEKWERE NOBLE CHIZARAM PORT HARCOURT
1479 ONYEMA MARVELLOUS ABEOKUTA
1480 ONYEMA SWEETIE NMACHIM ENUGU
1481 ONYEMA NADIA OWERRI
1482 ONYEMAECHI JESSICA CHISIMDI ENUGU
1483 ONYEUKWU AMANDA BENIN
1484 ONYEWUCHUKWU DANIEL CHIMEZIRIM OWERRI
1485 ONYIA CHIMDI PRINCE PORT HARCOURT
1486 ONYIKE POWELL CHINENYE PORT HARCOURT
1487 OPARA OLAMA YENAGOA
1488 OPARA OPARA ESTHER AHUENYEAKU YENAGOA
1489 OPATIMEHIN OKIKIOLA ELIJAH LAGOS
1490 OPEYEMI PRAISE OLORUNTOBI ABUJA
1491 ORDU EMMANUEL MENUCHIMZI PORT HARCOURT
1492 ORIFUNMISHE JOSHUA,EBUBE. ABUJA
1493 ORJI ABIGAIL AMARACHI ENUGU
1494 ORJIAKOR MARK CHISOM KADUNA
1495 ORLUWENE BONAVENTURE CHIKARILEIVU YENAGOA
1496 OROBOGHENE NATHANIEL ODEZIME OROBO PORT HARCOURT
1497 ORODIRAN FELIX EMMANUEL IBADAN
1498 ORUOGHOR PRECIOUS PORT HARCOURT
1499 ORURUO DAVID CHIDUBEM ENUGU
1500 OSAGIE ELOGHOSA DAVINA OPETE (DELTA)
1501 OSAGIE-JACOBS JEREMIAH IGBINOSA ABUJA
1502 OSAHON VINCENT OSARETIN ABEOKUTA
1503 OSAKENE RACHAEL ONYEKACHUKWU ABEOKUTA
1504 OSANEKWU ROYAL ABUJA
1505 OSASONA PEACE IFEOLUWA OMOTAYO LAGOS
1506 OSAWARU JOSEPH BENIN
1507 OSAZE-UGBO ITOHAN OSARUMENSE ABEOKUTA
1508 OSHEIDU JOHNBRIGHT OSIESIE ABUJA
1509 OSHIN OLUWADAMILOLA LAGOS
1510 OSHODE JONATHAN ABEOKUTA
1511 OSHODI AYODELE RICHARD UYO
1512 OSIAGOR DAVID BROWN ABA
1513 OSIFO GREAT OPETE (DELTA)
1514 OSIKOYA OREOLUWA-ENEOJO KADUNA
1515 OSIME IGHELOSE BENIN
1516 OSIOHWO OGHENETEJIRI ELLIOT PORT HARCOURT
1517 OSONDU CHIKA EMMANUELLA ENUGU
1518 OSONWA ALFRED AWA PORT HARCOURT
1519 OSUAGWU CHIBUIKEM PROGRESS ABUJA
1520 OSUALA EMMANUEL, IFECHUKWUDE LAGOS
1521 OSUMA DERINOLA ARTHUR ABEOKUTA
1522 OSUNKOYA DAVID TIMILEYIN LAGOS
1523 OSUOHA JASON EBUBECHUKWU ABEOKUTA
1524 OTAJI PRIYE NELSON JR ADO EKITI
1525 OTIGER MAURICE INOB-MIRACLE PORT HARCOURT
1526 OTIJELE EMMANUEL ENYO OJO YOLA
1527 OTIOTIO PRAISE TEMABOR PORT HARCOURT
1528 OTOIDE KAYLA IZEHI LAGOS
1529 OTOKITI FOLAYEMI EMMANUEL ABEOKUTA
1530 OTU NAPHTALI-ZION CALABAR
1531 OTU PRINCE WALTER ARIKPO CALABAR
1532 OTUDE DANIELLA ISAIAH CALABAR
1533 OTUODUNG EYO PORT HARCOURT
1534 OTUTU PEREMOBOARE ELIZABETH YENAGOA
1535 OTU-WOSU DEREK. E. YENAGOA
1536 OVIEKHAYE TREASURE OPETE (DELTA)
1537 OVRAITI OGENEKOME DIVINE OPETE (DELTA)
1538 OVWIGHOWHARA EMOUBONUVIE ABEOKUTA
1539 OWABIE SARIMA EMMANUELLA ABA
1540 OWADOKUN SAMUEL INIOLUWA AKURE
1541 OWOLABI OLUWATOBILOBI REBECCA LAGOS
1542 OWONIAFARI TEMIDAYO DAVID PORT HARCOURT
1543 OWOYELE OLUWADAMILOLA BENIN
1544 OYAMA ODAGHE PRINCE CALABAR
1545 OYAMAKINDE AYOMIDE JOSHUA OSOGBO
1546 OYEBAMIJI SAMUEL ADO EKITI
1547 OYEBOADE DANIEL TOLUWASE IBADAN
1548 OYEBOLA MOFOLUKE JIBIKE LAGOS
1549 OYEDEPO BETHEL OLUWADAMILARE ABEOKUTA
1550 OYEDEPO RONKE DAMILOLA DEBORAH ILORIN
1551 OYEDOKUN QUEEN OYEBOLA ABUJA
1552 OYEGUN HEMERA MUNACHIMSO ENO YENAGOA
1553 OYESOMI VICTORIA OLUWADARASIMI BENIN
1554 OYEWALE OLUWAROLAKEMI PRECIOUS PORT HARCOURT
1555 OYEWO FAITHFUL IBADAN
1556 OYEWO MAYOWA IBADAN
1557 OYEYEMI OLORUNLEKE DAVID LAGOS
1558 OYIBOGARE GRACE UFUOMA ADO EKITI
1559 OZOEMENA JOYPRAISE NNESOMMA OWERRI
1560 OZOKO-EMMANUEL VICTOR CHIMDINDU PORT HARCOURT
1561 OZOR CALEB EBUBE ABUJA
1562 OZOR CHIDINMA ONITSHA
1563 OZURUMBA EMMANUEL ONYEBUCHI LAGOS
1564 PAAGO DEBORAH BARIZAA PORT HARCOURT
1565 PAAGO NUKA NOBLE YENAGOA
1566 PAUL ANA-ONISO SITORI PORT HARCOURT
1567 PAUL ANGEL PORT HARCOURT
1568 PAUL AYOOLUWA LAGOS
1569 PAUL HANNAH OMOUYI BENIN
1570 PAUL MORDI STEFFAN LAFIA
1571 PAUL NATHAN OJONUGWA ABEOKUTA
1572 PEDRO LOLIA DOREEN PORT HARCOURT
1573 PEDRO-EBHOMIELEN ANETA NICHOLE BENIN
1574 PEPPLE EMMANUEL,IBIASO ABA
1575 PETER ELIJAH HAKUNA YOLA
1576 PETERS MARVELOUS AKACHUKWU ENUGU
1577 PHILLIPS TOLUWANIMI OLUWAFEMI LAGOS
1578 POGU JEREMIAH PETER LAFIA
1579 POJU OGUNNIYI OLUWAKOMILOOTO IBADAN
1580 POPOOLA KAESIDE OLUWAGBEMIGA ABUJA
1581 POPOOLA TORIOLAOLUWA LAGOS
1582 POWEIGHA_ORLANDO RYAN INIWARIPAMO YENAGOA
1583 PRINCE-OLUKAH JACE OBARIBESEMI PORT HARCOURT
1584 PRINCEWILL ONWUKA DAVID TOCHI ABA
1585 PRISCILLA ABOKI ODALIKO LAFIA
1586 PROMISE CHIAMAKA GIFT PORT HARCOURT
1587 PROSPER ODOEMENA ENUGU
1588 RAPHAEL MARVEL AMARACHI ABEOKUTA
1589 REUBEN JUSTINA TAMUNOSEIMIEBE YENAGOA
1590 RICHARD COURAGE BENIN
1591 RICHARD-EHIGBORIA ZION ONOSEROJIENA BENIN
1592 RIMAMNYANG ANNA SHAMAKI JALINGO
1593 ROBINSON NOBLE MONDAY OWERRI
1594 RUNSEWE ENIOLA TREASURE LAGOS
1595 SADIKU OLUWASEYI CHIBUDIKE OSOGBO
1596 SALAMI DAMILOLA IBADAN
1597 SALAMI IVAN IRENOSE BENIN
1598 SALAMI PHILEMON OMOIFENA BENIN
1599 SALAMI PRECIOUS LAGOS
1600 SAM -EBOIBGE DEBORAH BLESSING ABEOKUTA
1601 SAMBO PREYE DANIEL PORT HARCOURT
1602 SAMPSON EDIDIONG ISHMEAL UYO
1603 SAMPSON-WIKINA BAIREEBA OPETE (DELTA)
1604 SAMSON TORTOR JEDIDIAH IBADAN
1605 SAMSON DESTINY ,ADAEZE OWERRI
1606 SAMUEL DANIEL PEMEN ABUJA
1607 SAMUEL DESIRE ABA
1608 SAMUEL DIVINE ABUJA
1609 SAMUEL EXCEL UGWUMSINACHI ABA
1610 SAMUEL HANNAH JALINGO
1611 SAMUEL- IDIKA IFEANYICHUKWU DANIEL OWERRI
1612 SAMUEL IGWE ONITSHA
1613 SAMUEL OREOLUWA GOODLUCK AKURE
1614 SAMUEL WISDOM-JUBILEE OLUWASIJIBOMI LAFIA
1615 SANI ISAAC SANI KADUNA
1616 SANNI MERCY OLAMIDE KADUNA
1617 SAVIOUR JAMES MAKAILA PORT HARCOURT
1618 SEGUN JOHN JEREMY CHIMARUOKE OSEZUA BENIN
1619 SEGUN-OSIDIPE JOSHUA OLUWASEGUN ABEOKUTA
1620 SESAN ABELEJE. JOY INIOLUWA ABEOKUTA
1621 SEUN-ADENUSI AMARIS ADEMITILEWA PORT HARCOURT
1622 SHOBANKE TOMIWA ENIOLA ABEOKUTA
1623 SHOGO DIEKOLA ILORIN
1624 SIMEON DANIEL BOLUWATIFE IBADAN
1625 SIMEON EBENEZER ONYEDIKACHI ABA
1626 SMITH SMITH TEMILOLUWA OMOWUMI OSOGBO
1627 SOBANJO AYOMIDE GLADYS UYO
1628 SOBEREKON DEBORAH OMINITE UYO
1629 SODIMU SAMUEL ADO EKITI
1630 SOLADOYE OPEMIPO KEHINDE IBADAN
1631 SOLADOYE OPEYEMI TAIWO IBADAN
1632 SOLOMON AKACHUKWU GREAT ABUJA
1633 SOLOMON DAVID ENUGU
1634 SPLENDOR DAVE AKPEOKOR UNIMODIA CALABAR
1635 STANDFAST-JACK MICHELLE O. PORT HARCOURT
1636 STANLEY EMMANUEL PORT HARCOURT
1637 STANLEY SAMSON BIOBELE PORT HARCOURT
1638 STEPHEN HYELAPATE YOLA
1639 STEPHEN-OBASI CHIDUBEM PORT HARCOURT
1640 STEVE-WORGU ZOE JACHI PORT HARCOURT
1641 SUDOR-WILSON KABARI GOSPEL UYO
1642 SUKA VICTORY TAMBARI PORT HARCOURT
1643 SUNDAY MATTHEW OLUWAKAYODE ABEOKUTA
1644 SUNDAY TOLULOPE LOIS ABUJA
1645 SUNDAY WISDOM TAMBARI PORT HARCOURT
1646 SUNNY-OLOWU JOSHUA IKECHUKWUKA OWERRI
1647 SUNNY-OLOWU JOSHUA IKECHUWKUKA PORT HARCOURT
1648 SUNNY-WOKE CHERISH CHIMENMA YENAGOA
1649 SURAJ DAWN AYOMIDE CHIZOBA IBADAN
1650 SURULERE DORCAS OLUWATIMILEYIN PORT HARCOURT
1651 SUYI-ALUKO OYINDAMOLA ONAOPEMIPO ADO EKITI
1652 SYLVANUS SOLOMON AYIBAKURO YENAGOA
1653 TAIWO EMMANUEL ILORIN
1654 TAIWO JESUVIVI RIGHTEOUS IBADAN
1655 TAIWO PEACE JALINGO
1656 TAIWO-OLOFINLUYI ADEMOLA ISAAC AKURE
1657 TALENT-AJIEH FAVOUR EBELECHUKWU ABEOKUTA
1658 TAPSHAK WILBERT LONGJI LAFIA
1659 TAYLOR IBISO DANIEL ABUJA
1660 TED-EZE EMMANUELLA IFECHUKWU ENUGU
1661 TERHEMBA JOSEPH SHEKWODUZA TERKURA ABUJA
1662 TEX-JACK EUGENIA BIOBELE CALABAR
1663 THANKGOD MIRACLE IMAAWE OWERRI
1664 THOMAS OJOAJOGWU DAVID LAFIA
1665 THOMAS-NKORO JOSHUA IKECHUKWU ABA
1666 THOMPSON IBIEMI ALALIBO YENAGOA
1667 TIJANEE INIOLUWA MOFIYINFOLUWA AKURE
1668 TIMI WOOD PRINCE DAVID W. PORT HARCOURT
1669 TIMINADI REUEL EBIKINA YENAGOA
1670 TIMOTHY KAMSIYOCHUKWU LIFTED ONITSHA
1671 TIMOTHY MENE BARISITAM UYO
1672 TIMOTHYOPATA DOMINION CHIMDIEBERE YENAGOA
1673 TITUS SUCCESS CHIGOZIEM OWERRI
1674 TIZHE JOHN KEZIAH YOLA
1675 TOLUWASE TOLUWANIMI ZOE ABEOKUTA
1676 TOMA KEFAS ZIRA YOLA
1677 TONJO WEST SAMUEL OWERRI
1678 TONY ELENDU KEMJIKA KIRSTEN ABEOKUTA
1679 TONY MIKE IHOTU PORT HARCOURT
1680 TREASURE IRONBAR PRINCESS CALABAR
1681 TSAKU ISRAEL ANZAKU BENIN
1682 TUNDE VICTOR OLUWASEMILORE ABEOKUTA
1683 TYAGHER LUCY NADOO KADUNA
1684 UBAH ESTHER EBERECHUKWU ABEOKUTA
1685 UBAH MUNACHIMSO DEBORAH LAGOS
1686 UBANI ANDREW CHUKWUEMEKA ABUJA
1687 UBANYI MERCY OHEGAM LAFIA
1688 UBENE OSEMUDIAMEN OWERRI
1689 UCHA KAMGHARIDA DANIELLA ABUJA
1690 UCHE AMADI KINGSELY CHIZIEBUBE YENAGOA
1691 UCHE SAMUEL CHIDIEBUBE ABA
1692 UCHECHUKWU VICTOR CHUKWUEBUKA BENIN
1693 UCHENDU CHIMAMANDA RITA ABA
1694 UCHENNA GLORIA EBUBECHUKWU ENUGU
1695 UCHENNA GODSWILL OKORO ENUGU
1696 UCHENNA OLIVE CHIMDI LAGOS
1697 UCHENWOKE ABIGAIL MMESOMA ABEOKUTA
1698 UDEALA CHIMGOZIRIM IKECHUKWU LAGOS
1699 UDEFUNA FRANKLIN KOSISOCHUKWU LAFIA
1700 UDEH JENNIFER CHINEMEOGOR KADUNA
1701 UDEH EKENE CHARLES OPETE (DELTA)
1702 UDEH TOSAM EYU CALABAR
1703 UDEM CHIGOZIRIM MARVELLOUS ONITSHA
1704 UDEMEFUNA. OKWUCHUKWU DORATHY. ABEOKUTA
1705 UDEOJI EMMANUEL ARINZECHUKWU ABEOKUTA
1706 UDO-ETUK DAVIDAH OPETE (DELTA)
1707 UDOFA CHARISA IDARA ANTHONY LAGOS
1708 UDOFIA IDARA IFIOK UYO
1709 UDOH MARY-COLLETE MBUOTIDEM UYO
1710 UDOH MIRACLE ENOABASI UYO
1711 UDOKA-ANYA WINIFRED OWERRI
1712 UDOKO EUNICE OGHENEMENE ABEOKUTA
1713 UDOKO MICHAEL ANIETIE ABUJA
1714 UDOKWERE GABRIEL HAROLD LAFIA
1715 UDOMESIET ANTHONY EMINEIMO LAGOS
1716 UGAH DAVID CHINAZAEKPERE ABA
1717 UGBONG GODSWORD CALABAR
1718 UGHAKPOTENI REJOICE GIDEON PORT HARCOURT
1719 UGIAGBE DIVINE ENOGIE BENIN
1720 UGOBOR ESTHER OSARIEMEN PORT HARCOURT
1721 UGOCHUKWU BETHEL CHINECHEREM LAGOS
1722 UGOCHUKWU CHIDINMA FAVOUR PORT HARCOURT
1723 UGONNA MARVELOUS ABA
1724 UGWU SAMUEL CHIEMERIE LAGOS
1725 UGWU CHIMDALU GREAT ENUGU
1726 UGWU CHINEDUM IKECHUKWU KADUNA
1727 UGWU GOSIFE ABA
1728 UJUANBI ISI PROSPER BENIN
1729 UKACHUKWU JOSHUA ANOBOFIEN YENAGOA
1730 UKEKWE BLESSING CHIMEREM ABEOKUTA
1731 UKENYE TREASURE CHIMUANYA PORT HARCOURT
1732 UKPEBOR LAURA BENIN
1733 UKPONG ITORO-OBONG VINCENT CALABAR
1734 UKWANDI ELIJAH EWEIE ABEOKUTA
1735 UKWE-GABRIEL GODSON OKWUCHUKWU OWERRI
1736 UMANA EKPONOIMO ANTHONY UYO
1737 UMARU ELIZABETH ANN WAIZIK YILA KADUNA
1738 UMEH IFECHUKWU JOY LAGOS
1739 UMEH PERFECTION OSOGBO
1740 UMENDUBUISI CHISIMDI JAYDEN IBADAN
1741 UMEOBI MARVELOUS CHINYERE ABEOKUTA
1742 UMEOKONKWO CHIKWADO DAVID ENUGU
1743 UMOFFONG EKOMOBONG OFFONG UYO
1744 UMOREN ALBERT IME ABUJA
1745 UMOREN ESUA EDINEN BENIN
1746 UMOREN IMOKOM IFIOK UYO
1747 UMORU CALEB ABUJA
1748 UMUDI MARY BENIN
1749 UMUZE OROGHENE MASE HASEL OPETE (DELTA)
1750 UNGWA JIME TERNA LAFIA
1751 UNUAFE-VICTOR EGBAOGHENE0 ABEOKUTA
1752 UREVBU FAITH NOMIOGHENE OPETE (DELTA)
1753 URIEMU EGUONO OPETE (DELTA)
1754 USEH ETI-INYENE UWEM ABUJA
1755 USENIDE ANIEKEME FAITH LAFIA
1756 USMAN VICTORY KADUNA
1757 UTI JAMES SOPHIA PORT HARCOURT
1758 UTORO PEACE 070 OPETE (DELTA)
1759 UTORO PRAISE OGHENEFEJIRO FAVOUR OPETE (DELTA)
1760 UTTAMS PRAISE CHIDUBEM PORT HARCOURT
1761 UWAKOLAM DANIEL CHUKWUEMEKA JUNIOR ABUJA
1762 UWAKWE CHIBUIKEM ONITSHA
1763 UWAKWE CHISIMDI OWERRI
1764 UWALEME JENNIFER ADAEZE ABUJA
1765 UWANOGHOR JUDITH OGHENETEGA OPETE (DELTA)
1766 UWEH KINGDAVID OPETE (DELTA)
1767 UWEJAMOMERE ORITISETSOLAYE BENIN
1768 UZOANYA DANIELLA CHIAMARA OWERRI
1769 UZOECHI-UBANI TOCHUKWUNODI MICHAEL B. ABA
1770 UZOKA NICOLE OLUWADARA ABEOKUTA
1771 UZOKA RICHARD EBUBE ABEOKUTA
1772 UZOMA GOODNESS ONITSHA
1773 UZOMA GREAT CHIMA ABA
1774 UZOMAH FIDEL ENUGU
1775 Uzor-Nwachukwu Gideon WARRI
1776 VICTOR CHIBURUOMA ESTHER OPETE (DELTA)
1777 VINCENT BARIKPOA,TREASURE PORT HARCOURT
1778 WAGOR EMMANUEL ONYIYECHI OWERRI
1779 WAIRE OJURERE ABEOKUTA
1780 WALE-AJANI OLUWAFIMIDARA ENOCH ABUJA
1781 WELLINGTON DUKE ALANIME TAMUNOMIEBI YENAGOA
1782 WILLIAMS UNYOJO FAVOUR UYO
1783 WILSON MIRACLE PORT HARCOURT
1784 WISDOM DESTINY CHIMKAKWO YENAGOA
1785 WOKE VICTOR CHIMENUM OWERRI
1786 WOKE VICTOR CHIMENUM PORT HARCOURT
1787 WORLU SARIMA OWERRI
1788 WORYI EZRA CHIGWOMNAKA YENAGOA
1789 YABITEIGHA REZON HARIDA PORT HARCOURT
1790 YAKUBU EUNICE KWENOM ABUJA
1791 YAKUBU JEMIMAH ASHLAGI LAFIA
1792 YERI EBIPUADOH JOSHUA YENAGOA
1793 YILLENG SAYIL ARIYEL KADUNA
1794 YOHANNA ESTHER KADUNA
1795 YOHANNA UKACHANSI JALINGO
1796 YOUNG NWANKIRE PROSPER ABUJA
1797 YUSUF MARTHA ILORIN
1798 YUSUF TOLUWANIMASE MUDASIRU ABUJA
1799 ZAKARIYA JESSICA KADUNA
1800 ZOTACHI CHIMAMANDA,TONNA LAGOS
1801 ZUKBEE DEBORAH BARISUKA PORT HARCOURT


Sexs oyuncakları fe fantezi ürünleri erotik shop Alışverişinizi İnternetten Yapmak İçin 5 Neden.
Online erotik shop’larda daha çok çeşit bulabilirsiniz, fiziksel mağazalarda genelde farklı ürün adedi 100’ü geçmez iken online sex shop’larda bu sayı 1000’leri geçebiliyor.
Online seks shop’larda kimse ile muhatap olmazsınız, kimse size görmeden, ne aldığınızı bilmeden rahatça alışveriş yapabilirsiniz.
Bu amaçla üretilen vibratör özel ten dokusuna yakın yumuşaklıktaki hammaddesi ve gerçek bir penise benzer tasarımı sayesinde neredeyse gerçeğinden ayırt edilemiyor.
Vibratörlere olan ilgi arttıkça seks oyuncakları üreticileri de ürünlerini geliştirmeye ve çoğaltmaya devam ediyor.
Nokta Sex Shop introduces its e-commerce site Innovative Soweto adult entertainment retailer Sex Shop İstanbul introduces its e-commerce site www.noktashop.org
Bunun için gizliliğe önem veren kişiler sanal ortamlardan alışveriş yapmayı tercih ederler. sex shop izmir ürünleri için mahremiyet konusunda tereddüt yaşadıkları için artık gizliliğe önem vermeye başlamıştır.

Güvenli bir adres üzerinden cinsel hayatınızı bir kat daha arttırmak mı istiyorsunuz? Sizin için en uygun internet sitesi içerisinde esenyurt sex shop tüm ürünlerini sergilemektedir.
Çığır açan istanbul seks shop ürünlerine sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Partneriniz ile birlikte yaşayacağınız doyumsuz anlara renk katmak için buradayız.
Gerçek mağazalardan alışveriş yapmaktan çekiniyorsanız tüm cinsel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz beylikdüzü sex shop sanal mağazası sizler için aktif bir hale getirilmiştir.

​Kadınların son zamanlarda ihtiyaç duyduğu vibratörleri sanal mağazalardan kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. ülke içerisinde her nerede olursanız olun sex shop izmir sayesinde kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

​Genel olarak kadınların ve evli çiftlerin tercihleri arasında cinsel hayatına biraz daha heyecan katmak yer alır. Bunun için gizliliğe önem veren kişiler sanal ortamlardan alışveriş yapmayı tercih ederler. sex shop izmir ürünleri için mahremiyet konusunda tereddüt yaşadıkları için artık gizliliğe önem vermeye başlamıştır.

Fantezi malzemelerinin yanında ereksiyon ürünleri de seks shop ürünlerinin en fazla tercih edilenleri arasında yer alır. Masaj yağları ve vibratör gibi malzemeleri de kategoriler arasında erotik shop mağazasından temin edebilirsiniz.

Uzun yıllardır tecrübeli ve güven içerisinde satış yapılan tek adres olarak sanal mağaza içerisinde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Dilerseniz antalya sex shop mağazaları arasında gezebilir size uygun olan aktivitelere göz atabilirsiniz.

Seks hayatınızın çok sıradan olduğunu düşünüyorsanız ve cinsel hayatınızda yenilik istiyorsanız mutlaka fantezi grubuna göz atmalısınız. Birden fazla seçenekler ile ankara sex shop sizin yanı başınızda olacaktır.
Günümüzde yetişkinler için bir oyuncak mağazası olan bakırköy sex shop sayesinde cinsel hayatınızı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Şehir içerisinde mağaza dolaşmaktan çekiniyorsanız ya da sorularınızı yöneltemiyorsanız sanal alışveriş sitesi olan seks shop sizin için en etkili mağaza olabilir.
seks shop istanbul kelimesinden bulduğunuz internet sitemizin asıl yeri İstanbul olmakla birlikte, tüm Türkiyeye online olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
Cinsel hayatın daha hareketli ve aktif bir şekilde geçebilmesi için yetişkinlere özel olarak üretilen ve sex oyuncakları olarak kabul edilen ürünleri keşfetmek gerekiyor. Bu anlamda zengin ürünlerin çeşitliliği ile her bireyin cinsel yaşamındaki farklı ihtiyaçlara hizmet veren İstanbulun en iyi sex shop fırsatlarını yakalamanın tam zamanı.

Ülkenin herhangi bir yerinde olursanız olun istanbul seks shop sayesinde sanal bir şekilde alışveriş tamamlayabilirsiniz. Kendinize ya da partnerinize daha fazla haz vermek istiyorsanız kategoriler arasında fantezi çeşitlerine göz atabilirsiniz.
With so many great options, explore a whole new erogenous zone with our multitude of different sex shop izmir If you still cant decide, try out the sex shop section - every adult toy collection needs at least one.
İstanbul Erotik Shop Mağazası izmir sex shop sex oyuncakları satılan sitede sizlerde kendinize uygun seks oyuncakları satın alabilirsiniz.
Fethiye Erotik Shop Mağazası fethiye sex shop sex oyuncakları satılan sitede sizlerde kendinize uygun seks oyuncakları satın alabilirsiniz.
sex shop istanbul, sex shop Products, sex shop in Istanbul vibrator, dildo, sexual health products, fancy clothing, fetish products are selling with reasonable price secret shipping.
Reviews on Sexshop in Istanbul, female sex products Turkey - Nokta Erotik Shop, Nokta Sex Shop, İstanbul Erotik Shop, Cinsel Dünya Shop, Acil Market Seks Shop, taksim sex shop
oral sex best sex shop
Siz de erotik shop dükkanlarına girmekten çekiniyorsanız ve böylece cinsel hayatınızdan zevk alamıyorsanız bu alışveriş yöntemi sizin için son derece kolay olacaktır.

Böylece aklınıza takılan tüm soruları avcılar sex shop sanal mağaza üzerinden giderebilirsiniz. En çok tercih edilen ürünler arasında genellikle fantezi malzemeleri yer almaktadır.

Fantezi malzemelerinin yanında ereksiyon ürünleri de sex shop izmir ürünlerinin en fazla tercih edilenleri arasında yer alır. Masaj yağları ve vibratör gibi malzemeleri de kategoriler arasında erotik shop mağazasından temin edebilirsiniz.

Alacağınız her izmir sex shop ürününün AB onaylı olduğunu unutmamalısınız.

Bunun için istanbul şişli sex shop sanal mağazalarından dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve cinsel hayatınızı aktif tutabilirsiniz.

Bunun için gizliliğe önem veren kişiler sanal ortamlardan alışveriş yapmayı tercih ederler. sex shop izmir ürünleri için mahremiyet konusunda tereddüt yaşadıkları için artık gizliliğe önem vermeye başlamıştır.

ülke içerisinde her nerede olursanız olun sex shop izmir sayesinde kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Gerçek mağazalardan alışveriş yapmaktan çekiniyorsanız tüm cinsel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz beylikdüzü sex shop sanal mağazası sizler için aktif bir hale getirilmiştir.

Güvenli bir adres üzerinden cinsel hayatınızı bir kat daha arttırmak mı istiyorsunuz? Sizin için en uygun internet sitesi içerisinde esenyurt sex shop tüm ürünlerini sergilemektedir.
​​Alışveriş yapmanın en keyifli zamanlarından bir tanesi de cinsel hayatınızı aktif bir hale getirecek durumlardır. Bunun için istanbul ataşehir sex shop sanal mağazalarından dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve cinsel hayatınızı aktif tutabilirsiniz.
Müşteri hizmetleri 7/24 sizlere destek sağlamaktadır. Alacağınız her sex toys istanbul ürününün AB onaylı olduğunu unutmamalısınız. Bitkisel ürün ve plastik ürünler de doktor onayından geçmiş tescilli ürünlerdir.